Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Puzzle układam i opowiadam. Spadochroniarze 3+

Kapitan Nauka. Puzzle układam i opowiadam. Spadochroniarze 3+ (24 elementy + plakat XXL)

-50%

Układaj puzzle i opowiadaj ciekawe historie!

ISBN: 590-76-0864-631-7
Data wydania: maj 2018
Ilustrator: Maciej Szymanowicz

Opis:

Wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2018 w kategorii PUZZLE I UKŁADANKI oraz w konkursie Świat przyjazny dziecku 2019 w kategorii ZABAWA.

Kapitan Nauka - wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku


Puzzle układam i opowiadam Spadochroniarze to duże 24 elementowe układanki dla trzylatków. Pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną i kształtować umiejętność wypowiadania się o ilustracjach podczas układania. W trakcie zabawy dziecko trenuje sprawność palców i dłoni. To także doskonały trening spostrzegawczości.


Dziecko układając puzzle może opowiadać historie o locie spadochroniarzy i odpowiadać na pytania: kto poleciał pierwszy, kto jest wyżej a kto niżej? Każdy spadochroniarz może mieć imię i swoją historię. Historia może mieć 24 wątki – tyle, ile elementów mają te wyjątkowe puzzle!


Zestaw zawiera plakat XXL z niezwykłą grafiką Macieja Szymanowicza, którą można powiesić w pokoju dziecka.

Puzzle układam i opowiadam Spadochroniarze to duże 24 elementowe układanki dla trzylatków

W serii także:
Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 
Puzzle Układam i opowiadam Łódeczki

Puzzle Układam i opowiadam Pojazdy
Puzzle układam i opowiadam. Sąsiedzi
Puzzle Układam i opowiadam. Strażacy

Patroni


  

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Nauka poprzez zabawę

Proste połączenie ćwiczenia rączek i mowy. Lubię z moim synkiem opowiadać o emocjach postaci - kto lubi albo boi się latać, oraz utrwalać przyimki - kto jest pod, nad, obok kogo :)

- , 2018-09-12

Polecam

Puzzle idealne dla malucha! Wielkość dopasowana do małych rączek i możliwości najmłodszych miłośników układanek i puzzli :) Jesteśmy zachwyceni!!! Przy układaniu można opowiadać różne historyjki i zabawa staje się jeszcze ciekawsza :)

- , 2018-09-08

Opinia

Poszczególne puzzle są bardzo dobrze wykonane, estetyczne, dosyć duże, sztywne, wytrzymałe, nie poddają się działaniu małych rączek.
Bardzo dużym ułatwieniem jest gotowy rysunek, prezentujący układany obrazek. Gdy rozpoczęłam układanie z moimi dziećmi, najpierw pokazałam im, że poszczególne elementy muszą do siebie pasować. Bardzo szybko rozpoczęli samodzielne, prawidłowe dopasowywanie puzzli. Są one idealnie dostosowane do tej grupy wiekowej, możliwości i predyspozycji dziecka.
Puzzle są świetnym sposobem na naukę cierpliwości, dokładności, kojarzenia i wyobraźni. Dodatkowo dziecko może snuć opowieści, wypatrywać szczegóły, nadawać bohaterom imiona i stać się autorem własnej bajki.

- , 2018-09-05

Zabawa i rozwój

Wykorzystuję Puzzle Układam i Opowiadam nie tylko do zabawy. Synowie mieli problemy logopedyczne i jednym z ćwiczeń było budowanie i opowiadanie historii. Te zabawy przyniosły bardzo dobre efekty w ciągu niespełna 2 miesięcy.

- , 2018-09-05

Polecam

Polecam!!! Mama dwóch 4-latków. Nie tylko dla młodszych dzieci, ale i dla 4-5-latków. Świetne do opowiadania, rozmawiania i szukania niuansów :)

- , 2018-07-24

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi