• -60%
-60%
Wiek: 1+

Umiejętności:

Mój dzień. 100 pierwszych słówek

Książeczka z niezbędnymi słówkami opisującymi codzienność malucha!

19,04 zł
7,62 zł


Odbierz w prezencie za 1 grosz

Wybierz dowolne produkty za min. 100 zł i dodaj do swojego zamówienia Prezent za 1 grosz, który wyświetli się w koszyku.
Promocja trwa do 19.06.2022 r. do północy lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Mój dzień. 100 pierwszych słówek to książeczka dla najmłodszych, dzięki której poznają najważniejsze słówka związane z codziennością i nauczą się opowiadać o swoim dniu. Wśród pojęć pojawiają się nazwy pór dnia oraz czynności związanych z posiłkami, toaletą, zajęciami w przedszkolu i szkole oraz aktywnościami w czasie wolnym. Dzieci przyswoją słownictwo które przyda się podczas zakupów, w parku czy podczas zabawy z rówieśnikami.

Co robisz zaraz po przebudzeniu? Jak wygląda droga do przedszkola? Jak lubisz spędzać czas wolny? Dzieci z łatwością i przyjemnością odpowiedzą na podobne pytania, nauczą się relacjonować i porządkować kolejność zdarzeń w ciągu dnia.

Barwne ilustracje Katarzyny Urbaniak przyciągną uwagę i pomogą w zapamiętaniu słówek oraz skojarzeniu nazw z obrazkami, pomogą również w ćwiczeniu koncentracji i pamięci.

100 pierwszych słówek to seria książeczek obrazkowych, które poszerzają słownictwo dzieci w wieku 1-3 lat. Połączenie wesołych i kolorowych ilustracji z niezbędnymi pojęciami ułatwi najmłodszym swobodną komunikację. Wspólne czytanie książeczek to także świetny sposób na spędzenie czasu z maluchem oraz wsparcie jego rozwoju poznawczego i emocjonalno-społecznego.

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-92-7
  • Data wydania: lipiec 2021
  • Stron: 24
  • Ilustrator: Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć