Wiek: 1+

Odkrywam świat W domu (poradnik i karty obrazkowe)

Kapitan Nauka. Odkrywam świat. W domu 1+ ( książeczka + karty obrazkowe )

Zestaw z kartami obrazkowymi dla dzieci już od 1. roku życia!

ISBN: 978-83-7788-974-9
Data wydania: lipiec 2017
Stron: 16
Autor: Hubert Bobrowski
Ilustrator: Magdalena Popovics

Opis

Odkrywam świat. W domu to wyjątkowy zestaw edukacyjny dla maluchów od 1. roku życia, służący do nauki nazw przedmiotów z codziennego otoczenia. Pakiet rozbudza ciekawość świata, poszerza zasób słownictwa, przygotowuje do nauki czytania i stymuluje rozwój intelektualny dziecka, a wszystko to podczas wciągającej zabawy!

W skład zestawu wchodzą karty obrazkowe oraz książeczka dla opiekunów. Znajdują się w niej propozycje zabaw rozwijających umiejętność rozpoznawania, nazywania i opisywania przedmiotów codziennego użytku oraz ich wykorzystania. Druga część poradnika zawiera ilustrowane zadania rozwijające spostrzegawczość i myślenie logiczne.

17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych spiętych rozpinaną śrubą będzie doskonałą pomocą we wczesnej nauce czytania globalnego. Na kartach znajdują się angażujące ilustracje przedmiotów znanych dziecku wraz z podpisem. Ich nazwy zostały powtórzone także na odwrocie kart.

Seria Odkrywam świat gwarantuje ciekawe i starannie opracowane materiały do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków. Atrakcyjne pomysły na zabawę oraz trwale wykonane karty obrazkowe mogą być przydatne również dla logopedów, pedagogów i psychologów pracujących z dziećmi w różnym wieku.

W serii również:

Patroni

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi