Wiek: 1+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Witaj, ptaszku!

Wiek: 1+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Witaj, ptaszku!

Pokaż dziecku fascynujący świat natury!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł
14,06 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 11,07 zł

Witaj, ptaszku to książeczka z serii Dotknij natury wspierającej rozwój zmysłów u najmłodszych dzieci. Na każdej stronie czekają dziuple, okienka i inne elementy, które zadbają o wzmocnienie zmysłu dotyku, a barwne i wesołe ilustracje autorstwa Agnese Baruzzi przyciągną uwagę najmłodszych i pobudzą ich wyobraźnię. 

Fabuła: 

To opowieść o niedawno wyklutych rudzikach, które rosną i poznają las. Mały Cyk i Mała Cyk uczą się wielu nowych rzeczy m.in. latania i poszukiwania pożywienia. Pod opieką rodziców, z każdym dniem dowiadują się więcej o świecie, który obserwują między gałęziami drzew. Dostrzegają rytm natury i zmian pór roku, a także poznają innych mieszkańców lasu. 

Witaj, ptaszku! - książeczka sensoryczna

Zaproś dziecko do świata natury i pokaż mu, że przyroda opowiada piękne historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Historia małych rudzików rozwinie zainteresowanie dzieci naturą i zwierzętami, a także zachęci je do dalszego odkrywania świata

Książeczka ma twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują najwyższą jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy z maluszkami. 

Witaj, ptaszku! pochodzi z serii książeczek Kapitana Nauki Dotknij natury!

Autorka:

Gabriele Clima - włoski pisarz, autor książeczek obrazkowych i książeczek dla dzieci i młodzieży, książeczek obrazkowych, w tym bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”.

Ilustratorka:

Agnesse Baruzzi – ilustratorka książeczek z serii „Dotknij Natury”. Ukończyła studia w Istituto Superiore per le Industrie Artistiche w Urbino. Publikuje własne książki dla dzieci, prowadzi warsztaty w szkołach i bibliotekach.

*Powyższy tytuł jest drugim wydaniem książeczki Witaj, ptaszku!

W serii:

  • ISBN: 978-83-66610-43-9
  • Data wydania: luty 2021
  • Stron: 24
  • Autor: Gabriele Clima
  • Ilustrator: Agnese Baruzzi
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...