Wiek: 1+

Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Pierwsze słowa 1+ ( poradnik + karty obrazkowe )

Kapitan Nauka. Odkrywam świat. Pierwsze słowa 1+ ( poradnik + karty obrazkowe )

-20%

Pakiet do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie

ISBN: 978-83-7788-666-3
Data wydania: październik 2015

Opis

Zestaw Odkrywam świat Pierwsze słowa to wyjątkowa propozycja dla rodziców i opiekunów wspomagająca wczesny rozwój umysłowy dzieci. Zabawa z kartami doskonale zaspokaja naturalną dla dzieci ciekawość świata, wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słównictwa – a wszystko to podczas wspólnej, fascynującej zabawy! Pakiet składa się z poradnika dla rodziców napisanego przez doświadczonych psychologów dziecięcych oraz 17 kart z kolorowymi ilustracjami.

Zestaw trwałych kart
Zestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od 1. do 3. roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Rysunki są dostosowane do wieku najmłodszego odbiorcy. Karty pozwalają poznać nazwy przedmiotów z najbliższego otoczenia i przygotowują do nauki czytania globalnego.
Poradnik dla opiekunów
Poradnik dla opiekunów stworzyli Natalia i Krzysztof Minge – para psychologów specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci i twórcy autorskich programów nauczania. W poradniku zamieścili pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz rady, jak wspierać rozwój umysłowy dzieci na wczesnym etapie. Zestaw jest doskonałą propozycją na wspólną i rozwijającą zabawę z dzieckiem!

W serii również:
 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Seria Odkrywam Świat

Seria pomocy dydaktycznych, która z pewnością przyda się terapeutom, logopedom oraz każdemu rodzicowi, który chce, by jego dziecko rozwijało się w sprzyjającej atmosferze. Karty bardzo dobrze wykonane, na grubym kartonie. Pudełeczko estetyczne, zajmuje mało miejsca i można je zabrać dla malucha w każdą podróż. Można je wykonać na wiele sposobów również do gier rodzinnych np. wykorzystując je w grę kalambury. Polecam-sprawdzony produkt w moim gabinecie.

- , 2018-07-18

Inne formy wydania

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi