Wiek: 6-9 lat

Angielski dla ucznia (6-9 lat)

Kapitan Nauka. Angielski dla ucznia 6-9 lat (książeczka + zagadki obrazkowe)

-30%

Rozwiązuj zagadki, baw się i ucz angielskiego!

ISBN: 978-83-7788-983-1
Data wydania: maj 2017
Stron: 24

Opis

Angielski dla ucznia to niezwykły zestaw zagadek i łamigłówek przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat, z którym najmłodsi mogą poznawać język angielski w przyjaznej formie, podczas wciągającej zabawy. Różnorodność zadań zawartych w kolorowej książeczce i spiętym śrubką pliku zagadek obrazkowych sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.

W kolorowej książeczce (24 strony) dziecko znajdzie różnorodne ćwiczenia, takie jak rebusy, wykreślanki i historyjki obrazkowe. Poziom i tematykę zadań dostosowano do wieku i zainteresowań najmłodszych. Zapamiętanie słówek ułatwi słowniczek wszystkich wyrazów.

104 różnorodne zagadki obrazkowe z zabawnymi ilustracjami dostarczą wiele zabawy, a przy tym będą okazją do poznania i utrwalenia słownictwa w kontekście. Rozwiązania umieszczone na odwrocie kart umożliwiają samodzielne rozwiązywania zagadek lub zaproszenie do wspólnej zabawy rodzeństwo, znajomych czy opiekunów. Oryginalne ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a dzięki wygodnemu formatowi zagadki można zabrać ze sobą w podróż czy na spacer.

W serii również:

Angielski dla przedszkolaka 3-5 lat

 

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Recenzja.

Znajomość języka angielskiego zwyczajnie się przydaje i warto korzystać z dziecięcego apetytu na wiedzę, podsuwając mu świetnego towarzysza wakacyjnych podróży, zwłaszcza tych zagranicznych.

Recenzja: http://mamao.pl/angielski-dla-malucha-przedszkolaka-ucznia/

- , 2017-07-20
Podziel się ze znajomymi