Wiek: 3+

Gra Loteryjka Świat 3+

Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Świat 3+ (plansze + żetony)

-20%

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

ISBN: 978-83-7788-733-2
Data wydania: marzec 2017
Ilustrator: Artur Gulewicz

Opis

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienia: w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 oraz w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

  

Gra Loteryjka Świat 3+ polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu obrazka znajdującego się na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.


Zabawa przeznaczona jest dla maluszków już od 3 roku życia. W zestawie znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz, 36 żetonów oraz instrukcja przedstawiająca 4 różne warianty gry.


„Loteryjka świat" rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów.
Trwałe elementy, wykonane z grubej tektury sprawdzą się idealnie 
już dla trzylatków, a zabawa w dopaskowanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy maluchom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Wyjątkowe ilustracje autorstwa Artura Gulewicza zabiorą graczy w podróż dookoła świata!


Gra "Loteryjka Świat 3+" została wyprodukowana w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo dzieci.

W serii także:
Gra Loteryjka. Pory roku
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Rodzinka
Gra Loteryjka. Kolory
Gra Loteryjka. Ubrania
Gra Loteryjka. Zwierzęta


Obejrzyj recenzję serii Loteryjka!Seria "Loteryjka" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. 

Seria "Loteryjka" wydawana wcześniej pod nazwą Lotto"  otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Patroni

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

kolejna ulubiona loteryjka

To druga z loteryjek jaką uwielbia mój Tomuś. Jest kolorowa i wciagająca. Bardzo ładne ilustracje zachwycaja także mnie i moje koleżanki z pracy (żłobek :) )

- , 2018-11-14

Recenzja

Co mogę powiedzieć o tej grze? Jest fenomenalna. Dzieci intuicyjnie zaczęły w nią grać i bardzo im się to podobało. Chętnie sięgają samodzielnie po grę. Bawią się w nią kilka razy dziennie. Zainteresowanie nią ze strony dzieci przerosło moje oczekiwania. To świetnie dopasowana do grupy wiekowej gra, która uczy spostrzegawczości, ćwiczy pamięć, cierpliwość i wytrwałość. Widzę, że są takie gry przeznaczone dla innych grup wiekowych. Mam nadzieję, że jeszcze nie jedną taką grę moje dzieci będą miały w swoim posiadaniu, bo to świetna, rozwijająca zabawka. Bardzo gorąco polecam!!!

- , 2018-09-05

Recenzja

Co mogę powiedzieć o tej grze? Jest fenomenalna. Dzieci intuicyjnie zaczęły w nią grać i bardzo im się to podobało. Chętnie sięgają samodzielnie po grę. Bawią się w nią kilka razy dziennie. Zainteresowanie nią ze strony dzieci przerosło moje oczekiwania. To świetnie dopasowana do grupy wiekowej gra, która uczy spostrzegawczości, ćwiczy pamięć, cierpliwość i wytrwałość.
Widzę, że są takie gry przeznaczone dla innych grup wiekowych. Mam nadzieję, że jeszcze nie jedną taką grę moje dzieci będą miały w swoim posiadaniu, bo to świetna, rozwijająca zabawka.
Bardzo gorąco polecam!!!

- , 2018-09-05

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi