• -20%
  • Top
-20%
Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Sylabuję i główkuję. Gra edukacyjna

Baw się sylabami i twórz wyrazy!

  • ISBN: 590-36-99821-50-3
  • Data wydania: kwiecień 2021
  • Zawartość: koło losujące, karty, żetony, paski, instrukcja
  • Ilustrator: Agnieszka Ulatowska
36,50 zł
29,20 zł

Sylabuję i główkuję to gra edukacyjna, która sprawi, że nauka czytania nie będzie dla dziecka ani nudna, ani trudna! Dzięki sześciu wariantom zabaw o różnym stopniu trudności to świetna zabawa zarówno dla dzieci rozpoczynających dopiero naukę sylabowania, jak i tych, które pierwsze kroki w nauce czytania mają już za sobą.

Sylabuję i główkuję. Gra do nauki czytania

Każda rozgrywka to sylabowe wyzwanie dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Wystarczy zakręcić kołem i podążać za wskazówką, a następnie odszukać pary kart z sylabami i połączyć je w wyrazy. Gracze mogą również wymyślać własne słowa i rozwijać zasób słownictwa. Zabawy typu memory i układanki wyrazowe udoskonalą umiejętność rozpoznawania samogłosek i spółgłosek, tworzenia sylab, łączenia w słowa i czytania. Atutem gry jest także możliwość gry jednoosobowej. Oprócz nauki czytania, dziecko trenuje także percepcję wzrokową, spostrzegawczość i umiejętności myślenia logicznego.

Kto zostanie mistrzem sylabowych rozgrywek?

Okiem Eksperta:

Nauka czytania nie musi być ani nudna, ani trudna. Ta gra jest tego najlepszym przykładem. Różne jej warianty sprawiają, że rozgrywka szybko się znudzi, a nauka przerodzi się we wspaniałą zabawę. Poza nauką czytania dziecko ćwiczy również wyobraźnię i spostrzegawczość. - Ewelina Gancarz, autorka strony kreatywniewdomu.pl

Sylabuję i główkuję. Gra edukacyjna dla dzieci w wieku 3-7 lat

Gra zawiera dwustronne koło losujące, 55 kart do nauki sylabowania, 60 żetonów ze spółgłoskami, 24 żetony akcji, 3 paski z samogłoskami do układania wyrazów. Barwne i kolorowe grafiki Agnieszki Ulatowskiej angażują dziecko do zabawy i zachęcają do ćwiczeń w sylabowaniu.

W serii:

Zobacz film:

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć