Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

  • -30%

Psi wyścig. Poznaj kształty i kolory! Gra edukacyjna

Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Psi wyścig. Poznaj kształty i kolory! Gra edukacyjna

Wesoły wyścig wśród kolorów i kształtów!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
44,63 zł

Psi wyścig to wyjątkowa gra edukacyjna, dzięki której dziecko pozna kolory i kształty podczas radosnej zabawy! Podczas rozgrywek poćwiczy również spostrzegawczość, koncentrację, spostrzeganie wzrokowe czy koordynację oko-ręka.

Psi wyścig to gra planszowa, która zachęci do wspólnej zabawy całą rodzinę. Gracze mogą wcielić się w rolę jednego z pupili i podjąć wyzwania z wypatrywania kolorów i odróżniania kształtów. Najmłodsi sami zdecydują, czy chcą doskonalić wiedzę o kolorach na trasie z kolorowymi łapami czy o kształtach wybierając wersję z budami. Kto pierwszy pokona całą trasę wygrywa! W drodze po zwycięstwo przyda się nie tylko szczęście, ale także umiejętność rozróżniania kolorów i kształtów, którą warto doskonalić.

Okiem Eksperta

Gra Psi wyścig to doskonała okazja do tego, by w towarzystwie czterech radosnych czworonogów doskonalić percepcję wzrokową i umiejętność przeliczania. Poza poznaniem i utrwalaniem nazw figur oraz kolorów to szansa na czerpanie radości z emocjonującego wyścigu zwierzątek. Piękna oprawa graficzna i możliwość rozgrywki w dwóch wariantach sprawią, że dziecko będzie chętnie powracało do gry. Udanej zabawy!

Monika Sobkowiak, nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia

Każda rozgrywka to ok. 10-20 minut pasjonującej zabawy, w której jednocześnie może brać udział od 2 do 4 graczy. W pudełku znajduję się 4 pionki-psy, 10 kości, 12 pasków do układania trasy.

W serii: 

  • ISBN: 590-37-92767-29-6
  • Data wydania: sierpień 2020
  • Ilustrator: Dagmara Sen, Justyna Hołubowska-Chrząszczak
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...