Wiek: 3-8 lat

Umiejętności:

  • -30%

Na tropie angielskich słówek. Gra edukacyjna

Wiek: 3-8 lat

Umiejętności:

Na tropie angielskich słówek. Gra edukacyjna

Wciągająca gra do nauki podstawowych angielskich słówek!Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
40,57 zł

Na tropie angielskich słówek to wyjątkowa gra, od której warto rozpocząć edukację językową najmłodszych. Podczas rozgrywek dzieci poznają podstawowe angielskie słówka, ćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość, a do tego świetnie się bawią wśród podstawowych angielskich pojęć!

Zadaniem graczy jest przejście całej planszy, udzielanie poprawnych odpowiedzi na wylosowane zagadki i wypatrywanie zwierząt z kart. Znajomość języka angielskiego pomoże dotrzeć do mety i zdobyć tytuł zwycięzcy.

Kolorowe ilustracje przyciągną wzrok i zwiększą zainteresowanie dziecka aktywnością w grze oraz wzbudzą pozytywne skojarzenia z nauką języka obcego. Dodatkowo dzięki nagraniom profesjonalnego lektora, najmłodsi mogą poćwiczyć poprawną wymowę angielskich słówek!

Gra zawiera karty z pytaniami, karty do gry obserwacyjnej, planszę oraz pionki i kostkę – czyli wszystko co niezbędne do wyjątkowych rozgrywek w domu, przedszkolu i szkole. W grze może wziąć udział 2-4 uczestników, czas trwania rozgrywki to około 20-40 minut.

W serii:

  • ISBN: 590-76-08646-75-1
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Autor: Barbara Jakubowska
  • Ilustrator: Maciej Łazowski, Filip Depa
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...