Gra Loteryjka Świat 3+

Kapitan Nauka Gra Loteryjka Świat 3+

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

ISBN: 978-83-7788-733-2
Data wydania: marzec 2017

Gra Loteryjka Świat 3+ polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu obrazka znajdującego się na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.
Zabawa przeznaczona jest dla maluszków już od 3 roku życia. W zestawie znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz, 36 żetonów oraz instrukcja przedstawiająca 4 różne warianty gry.
Loteryjka świat rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów.
Trwałe elementy, wykonane z grubej tektury sprawdzą się idealnie już dla trzylatków, a zabawa w dopasowanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy maluchom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów.

Wyjątkowe ilustracje autorstwa Artura Gulewicza zabiorą graczy w podróż dookoła świata – od podmorskich głębin, przez ruchliwe miasto, aż do kosmicznych przestworzy!

Gra Loteryjka Świat 3+ została wyprodukowana w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo dzieci.

Seria Loteryjka (wcześniej wydawana jako Lotto) otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Wyróżnienie w konkursie:

Polecają:

                                              

W serii również:
Gra Loteryjka Kolory 2+
Gra Loteryjka Zwierzęta 2+
Gra Loteryjka Ubrania 3+

W przygotowaniu:
Gra Loteryjka Rodzinka 4+
Gra Loteryjka Recykling 4+

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi