• Wyprzedaż!
  • -50%
-50%
Kapitan Nauka Memory na 3 sposoby  Zwierzyniec  Wydanie 2
Wiek: 2+, 4+, 6+

Umiejętności:

Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec

Wyjątkowa gra o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+

30,00 zł
15,00 zł

Memory na 3 sposoby Zwierzyniec to druga edycja wyjątkowej gry przeznaczonej dla całej rodziny! Trzy warianty rozgrywki oraz intrygująca szata graficzna nie pozwolą dzieciom się nudzić bez względu na wiek.

W zależności od wybranego wariantu, gra trenuje pamięć, spostrzegawczość lub refleks, a także ćwiczy motorykę małą.

Kapitan Nauka. Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec. Gra memory ze zwierzakami. Ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości u dzieci od 2 lat. Doskonały sposób na nudę i dobrą zabawę u małych dzieci. Sposób na miłe i kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem!

2+ Pamięć – jest to najprostsza forma gry, przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych. Ten wariant gry bliski jest klasycznemu memory.

4+ Spostrzegawczość - przewidziany dla nieco starszych dzieci od 4. roku życia. W tej wersji celem graczy jest nie tylko odkrycie par, ale także wskazanie minimum jednej z  trzech różnic między obrazkami.

6+ Refleks – rozrywka przeznaczona dla starszych dzieci. Po odsłonięciu pary przez jednego z graczy wszyscy uczestnicy szukają trzech, dwóch lub jednej  różnicy zgodnie z zasadą "kto pierwszy, ten lepszy"!

Gra kończy się wtedy, gdy wszystkie karty zostaną odkryte, a wygrywa ten, kto ma najwięcej par.

Karty zostały wykonane z grubej tektury, dzięki czemu wytrzymają wiele emocjonujących rozgrywek! Dzieci z pewnością polubią zabawne, sympatyczne wizerunki zwierząt autorstwa Magdaleny Popovics, a gra będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu.

wiek: 2- 9 lat

liczba graczy: > 2

czas gry: 20 min

 

Grę polecają:

 

W serii:
Memory na 3 sposoby Co robimy? Nowa Edycja
Memory na 3 sposoby Świat baśni
Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Obejrzyj recenzję:

 

  • ISBN: 978-83-7788-878-0
  • Data wydania: marzec 2017
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć