Wiek: 6-9 lat

Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole 6-9 lat (Książka + 104 karty obrazkowe + płyta CD)

Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole 6-9 lat (Książka + 104 karty obrazkowe + płyta CD)

3. edycja bestsellera! Wyjątkowy zestaw do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 6-9 lat!

ISBN: 978-83-7788-622-9
Data wydania: 7.09.2015

Opis

Seria "Angielski dla dzieci" otrzymała wyróżnienie w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 

  

Angielski dla dzieci W domu i w szkole (6-9 lat) to wyjątkowy pakiet do nauki angielskich słówek i zdań przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Pakiet zawiera słówka i zdania, dzięki którym dziecko nauczy się przekazywać proste komunikaty, np. o tym, co lubi, a czego nie, jakie czynności codziennie wykonuje, jak się czuje.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek, zwrotów i prostych zdań z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD. 

104 karty obrazkowe uczą najważniejszych słówek i zdań związanych ze szkołą i otoczeniem domowym. Po jednej stronie umieszczono słówko w języku angielskim, po drugiej - w języku polskim. Zabawne ilustracje wspomagają zapamiętywanie i kojarzenie słówek z ich znaczeniem.

Płyta CD zawiera nagrania wszystkich słówek i zdań w wykonaniu native speakerów, by dzieci mogły się uczyć poprawnej wymowy. Uatrakcyjnieniem nauki będą także popularne brytyjskie piosenki do wspólnego śpiewania.

Materiał był wcześniej wydany jako Angielski dla dzieci. Karty obrazkowe W domu i w szkole.

Patroni

Seria "Angielski dla dzieci" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci.

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi