test

Kapitan Nauka wspiera dzieci ze szpitali oraz Fundusz Interwencyjny WOŚP

W ostatnich tygodniach pobyt w szpitalu to dla najmłodszych pacjentów wyjątkowo ciężki okres, szczególnie ze względu na ograniczenia obowiązujące w większości placówek, dotyczące przebywania z dziećmi rodziców i opiekunów. Zadbaliśmy o to, aby wypełnić czas podopiecznym szpitali, przekazując produkty Kapitana Nauki. Mamy nadzieję, że ten mały gest da dzieciom wiele powodów do uśmiechu podczas rozwijającej zabawy.

Nieocenioną pomoc uzyskaliśmy od fanów Kapitana Nauki, którzy zareagowali na nasz apel na fanpage’u, wręcz zasypując nas listą placówek, które potrzebują pomocy i wsparcia. To dla nas niezwykle ważne, bo wśród naszych odbiorców są rodzice dzieci, którzy przebywali w szpitalach, nauczyciele, pedagodzy, a także pracownicy służby zdrowia, których wskazówki sprawiły, że pomoc otrzymają najbardziej potrzebujące szpitale.
 
Zawartość paczek została przygotowana zależnie od potrzeb danej placówki – w środku znalazły się gry edukacyjne, puzzle, łamigłówki i książeczki Kapitana Nauki dopasowane do wieku podopiecznych. To produkty, które z pewnością posłużą wielu małym pacjentom przebywającym na oddziałach obecnie i w przyszłości, oraz pomogą połączyć zabawę z nauką nawet podczas pobytu w szpitalu.

Paczki trafią do 50 placówek z całej Polski jeszcze przed Wielkanocą, ale pozytywne przyjęcie akcji i duży odzew oraz chęć niesienia pomocy sprawiły, że po Świętach będziemy kontynuować działania.

 
Produkty Kapitana Nauki, jakie spakowaliśmy i wysłaliśmy do szpitali dziecięcych.

W tym trudnym czasie pamiętamy też o bezpośrednim wsparciu walki z epidemią koronawirusa, dlatego przekazaliśmy na ten cel finansową cegiełkę do Funduszu Interwencyjnego WOŚP.

Wydawnictwo Edgard wsparło Fundusz Interwencyjny WOŚP

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Loading...