Zostań w domu z Kapitanem Nauką!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Obecnie Kapitanowa załoga pracuje zdalnie w myśl zasady #zostanwdomu. Staramy się w tej trudnej sytuacji jak najlepiej wykonywać swoją pracę i nadal skutecznie wspierać Was i Wasze dzieci w edukacji i rozwoju praktycznych umiejętności.

Na Kapitanowym okręcie pozostały osoby obsługujące wysyłkę zamówień z magazynu. To dzięki ich zaangażowaniu otrzymujecie książki i gry w możliwie najkrótszym czasie.

Jeśli Wasze pociechy, podobnie jak nasze, nie zawsze mają ochotę na ciche zabawy z książeczkami czy farbami, polecamy wciągające zagadki, kolorowanki i zadania rozwijające myślenie logiczne i twórcze, które możecie pobrać i wydrukować. Pobierz bezpłatne materiały ›

Regularnie będziemy publikować kolejne materiały do pobrania. A na popołudnia i wieczory podpowiadamy rodzinne gry i zabawy, które umilą Wam czas wspólnie spędzony w domu. Zobacz propozycje zabaw ›

Więcej inspiracji do edukacyjnych zabaw znajdziecie na naszym blogu, w sekcji Porady eksperta.

Wszystkim, którzy tak jak my marzą o tym, by wyjść z domu i poodkrywać nowe lądy, polecamy grę edukacyjną Świat. Potraktujcie ją jak niezwykłą przygodę, w której możemy docenić bogactwo wrażeń i atrakcji, jakie kryje w sobie planeta.

Dziękujemy, że jesteście z nami #zostanwdomu. Wykorzystajmy ten czas na pielęgnowanie wspólnych relacji – jednej z najważniejszych wartości, które mamy na uwadze podczas realizowania Kapitanowej misji.

Z pozdrowieniami,
Wasz Kapitan Nauka

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć