• -20%
  • Top
-20%
Angielski dla malucha Moje ciało
Wiek: 2+

Umiejętności:

Angielski dla malucha. Moje ciało 2+ ( książeczka+ karty obrazkowe )

Zestaw do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia

  • ISBN: 978-83-7788-975-6
  • Data wydania: lipiec 2017
  • Stron: 16
  • Zawartość: Książka
  • Autor: Hubert Bobrowski
  • Ilustrator: Magdalena Popovics
14,28 zł
11,42 zł

Opis

Angielski dla malucha. Moje ciało to wygodny zestaw, dzięki któremu maluchy poznają angielskie słówka w naturalny sposób, podczas wspólnej zabawy z rodzicami lub opiekunami.

W skład pakietu wchodzą: poręczna książeczka dla opiekunów oraz 17 sztywnych, wytrzymałych kart obrazkowych spiętych rozpinaną śrubą. W poradniku rodzice i opiekunowie znajdą propozycje zabaw, które ułatwią dzieciom poznawanie i przyswojenie angielskich nazw części ciała. Zabawy rozwijają zmysły i ćwiczą równowagę, a także orientację ułożenia ciała w przestrzeni. Można wykorzystywać do nich również karty z zestawu. W drugiej części książeczki znajdują się łatwe dla maluszków ćwiczenia, wzbogacone kolorowymi ilustracjami.

17 trwałych, kolorowych kart można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu. Ilustracje na kartach przedstawiają części ciała wraz z podpisami w języku angielskim i powiększonymi podpisami na odwrocie. Dzięki temu karty można wykorzystywać do zabawy w czytanie metodą czytania globalnego. Nagrania wszystkich słówek w formacie mp3 do pobrania poniżej ułatwią naukę poprawnej umowy i osłuchanie się z prawidłowym akcentem.

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci i wykorzystuje naturalną w tym wieku potrzebę ruchu, angażując wszystkie zmysły i pobudzając ciekawość oraz wyobraźnię.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomoc dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

W serii także:

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Pierwsze słowa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zwierzęta

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Owoce i warzywa

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kolory

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kształty i figury

Karty obrazkowe Angielski dla malucha Zima

Patroni

 

Nagrania wszystkich słówek w zestawie

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Pliki do pobrania

Pobierz nagrania - Moje ciało

Pliki do pobrania (403.48k)
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć