Przedszkolak (3-6 lat)

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne to twórcza rozrywka dla całej rodziny, doskonaląca spostrzegawczość, koncentrację, refleks i pamięć, a także umiejętność współdziałania.

Różnorodne i atrakcyjne warianty gry są oparte m.in. na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach, a przy okazji wspierają myślenie logiczne, rozwój społeczny i emocjonalny, uczą umiejętności przestrzegania reguł i zdrowej rywalizacji.

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Rysuję i zgaduję

Rysuję i zgaduję

Seria Rysuję i zgaduję to 100 edukacyjnych zabaw, które rozwiną kompetencje Twojego dziecka! W zestawie edukacyjnym znajdziesz książeczkę, dwustronne karty do wielokrotnego wypełniania i flamaster.

Bazgraki

Bazgraki

Bazgraki to książeczki z graficznymi łamigłówkami dla przedszkolaków od 3 do 6 lat. Różnorodne ćwiczenia przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.  

Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster umożliwia zmazywanie i poprawianie odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

Puzzle

Puzzle

Puzzle to fascynujący sposób na pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości estetycznej i kształtowanie umiejętności wypowiadania się na temat oglądanych ilustracji!

Przy okazji dopasowywania dużych elementów dziecko kształtuje także spostrzegawczość, koncentrację i sprawność palców.

Domino

Domino

Domino obrazkowe to wciągająca gra dla dzieci od trzeciego roku życia. Przez dopasowywanie obrazków dzieci rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie, a wysoka jakość wykonania gry to gwarancja wspaniałej zabawy na długi czas.

Memory

Memory

Wyjątkowe gry Memory ćwiczą pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, spostrzegawczość i refleks.

W skład pakietu wchodzi 20 usztywnianych i trwałych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, co gwarantuje bezpieczną zabawę, a także instrukcja do gry.

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci

Kompetencje językowe rozumiane jako znajomość języków obcych są nie do przecenienia w dorosłym życiu. Pozwalają zrozumieć kulturę innych krajów, style życia, przekonania i wartości ich mieszkańców, a także podróżować, podjąć edukację lub pracę za granicą.

Oferta Kapitana Nauki obejmuje gry do nauki angielskiego dla dzieci, karty obrazkowe, książki i układanki.

Zagadki obrazkowe

Zagadki obrazkowe

Seria „Zagadki obrazkowe” prezentuje ilustrowane książeczki z zagadkami i łamigłówkami, które łączą wspólną zabawę z treningiem umysłu.

Każdy zestaw zawiera ponad 100 różnorodnych zagadek, które rozwijają wiedzę o świecie, ćwiczą pamięć, koncentrację, myślenie logiczne, uczą języka angielskiego, a także wprowadzają w świat matematyki i ortografii.

Kapitalne zagadki i łamigłówki

Kapitalne zagadki i łamigłówki

Serie „Kapitalnych zagadek” i „Kapitalnych łamigłówek” przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (4-8 lat).

W każdym zestawie znajduje się ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek, szyfrów, zabaw logicznych i łamigłówek, które ćwiczą spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantują twórczą zabawę.

Książki

Książki

Pięknie ilustrowane książki dla dzieci od 3 lat. Publikacje rozwijają umiejętność skupienia uwagi i spostrzegawczość, a także zachęcają do opowiadania własnych historii.

Piszę i zmazuję

Piszę i zmazuję

W serii „Piszę i zmazuję” znajdują się kreatywne zestawy (książeczka + 31 kart + flamaster suchościeralny) do samodzielnej zabawy oraz nauki pisania i liczenia, przygotowujące do edukacji wczesnoszkolnej.

Szyfry, zagadki i łamigłówki w kolorowej książeczce uczą rozpoznawania liter i cyfr oraz wspomagają naukę alfabetu i liczenia w zakresie 10, a przy okazji doskonalą koncentrację i myślenie logiczne.

Poznaję litery i liczby

Poznaję litery i liczby

Poznaję liczby i Poznaję litery to rozwijające pakiety do poznawania alfabetu i liczb od 1 do 10 przeznaczone dla przedszkolaków od 3. roku życia. Zestawy wprowadzą maluchy w świat liter i przygotują do wykonywania pierwszych działań matematycznych.

100 zabaw

100 zabaw

Seria „100 zabaw” to wyjątkowe pakiety (książeczka + 30 kart + flamaster) rozwijających zadań dla przedszkolaków, wspierające ich wszechstronny rozwój.

Dzięki suchościeralnemu flamastrowi zadania można rozwiązywać wielokrotnie, ćwicząc przy tym koordynację oko-ręka, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Pakiety idealne jako przygotowanie do nauki w szkole.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć