Przedszkolak (3-6 lat)

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne to twórcza rozrywka dla całej rodziny, doskonaląca spostrzegawczość, koncentrację, refleks i pamięć, a także umiejętność współdziałania.

Różnorodne i atrakcyjne warianty gry są oparte m.in. na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach, a przy okazji wspierają myślenie logiczne, rozwój społeczny i emocjonalny, uczą umiejętności przestrzegania reguł i zdrowej rywalizacji.

Bogata zawartość pakietu (kolorowe plansze, żetony), trwała jakość wykonania oraz fantastyczne ilustracje utalentowanych polskich artystów umożliwiają wiele emocjonujących rozgrywek.

Gry „Gotowanie” i „Zakupy” można wykorzystać również do wczesnej nauki języka angielskiego dzięki dwujęzycznym podpisom i nagraniom wszystkich słówek w formacie mp3 (do pobrania ze strony).

Gry Loteryjka

Gry Loteryjka

Seria „Loteryjka” oferuje niezwykle proste gry dla maluchów i przedszkolaków polegające na wyszukiwaniu szczegółów i dopasowaniu obrazka na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy.

W każdym pudełku znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz i 36 okrągłych żetonów. Proste zasady gry zrozumie nawet dwulatek, a kolejne warianty o różnym stopniu trudności sprawdzą się w zabawie ze starszymi dziećmi (4- i 6-latkami).

Szczegółowość ilustracji, przygotowanych przez utalentowanych polskich ilustratorów, została dostosowana do możliwości percepcyjnych dzieci w poszczególnym wieku.

Loteryjki rozwijają spostrzegawczość, pamięć i refleks, a przy tym gwarantują świetną, emocjonującą rozrywkę dla całej rodziny.

Bazgraki

Bazgraki

Bazgraki to książeczki z graficznymi łamigłówkami dla przedszkolaków od 3 do 6 lat. Różnorodne ćwiczenia przygotowują do nauki pisania, rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, a także ćwiczą pamięć wzrokową i orientację w przestrzeni.  

Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster umożliwia zmazywanie i poprawianie odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki. 

W serii:

  • Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat)
  • Bazgraki w kosmosie (3-6 lat)
  • Bazgraki w podróży (3-6 lat)
  • Bazgraki w przedszkolu (3-6 lat)

Puzzle

Puzzle

Puzzle to fascynujący sposób na pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości estetycznej i kształtowanie umiejętności wypowiadania się na temat oglądanych ilustracji!

Przy okazji dopasowywania dużych elementów dziecko kształtuje także spostrzegawczość, koncentrację i sprawność palców.

W serii:

  • Puzzle obserwacyjne (4+)
  • Puzzle układam i opowiadam (3+)
  • Puzzle XXL (2-4 lata)

Domino

Domino

Domino obrazkowe to wciągająca gra dla dzieci od trzeciego roku życia. Przez dopasowywanie obrazków dzieci rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie, a wysoka jakość wykonania gry to gwarancja wspaniałej zabawy na długi czas

W serii:

Memory

Memory

Wyjątkowe gry o rosnącym stopniu trudności dla dzieci w różnym wieku: 2+, 4+, 6+, które ćwiczą pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, spostrzegawczość i refleks.

W skład pakietu wchodzi 20 usztywnianych i trwałych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, co gwarantuje bezpieczną zabawę, a także instrukcja do gry.

Każdy zestaw „Memory na 3 sposoby” zawiera trzy warianty o rosnącym stopniu trudności, które wciągają do zabawy dzieci w każdym wieku i o różnym temperamencie.

Młodsze dzieci będą rozwijać umiejętność nazywania codziennych czynności, odgadywać zabawy podwórkowe oraz poznawać postaci z baśni, a starsze będą doskonaliły umiejętność myślenia logicznego i wyszukiwania szczegółów.

Książki

Książki

Pięknie ilustrowane książki dla dzieci od 3 lat. Publikacje rozwijają umiejętność skupienia uwagi i spostrzegawczość, a także zachęcają do opowiadania własnych historii.

W serii:

  • Znajdź różnice. Zwierzaki, Baśnie, Na podwórku
  • Mela i Kostek czyli zwykły dzień niezwykłych bliźniaków
  • Gdzie jest Lama?

Zagadki obrazkowe

Zagadki obrazkowe

Seria „Zagadki obrazkowe” prezentuje ilustrowane książeczki z zagadkami i łamigłówkami, które łączą wspólną zabawę z treningiem umysłu.

Każdy zestaw zawiera ponad 100 różnorodnych zagadek, które rozwijają wiedzę o świecie, ćwiczą pamięć, koncentrację, myślenie logiczne, uczą języka angielskiego, a także wprowadzają w świat matematyki i ortografii.

Na odwrocie 104 dwustronnych kart, spiętych wygodną śrubą, znajdują się odpowiedzi do zagadek, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie sprawdzić poprawność odpowiedzi udzielonych przez siebie lub innych uczestników zabawy.

Angażujące, zabawne ilustracje obrazujące poznawane przez dzieci zagadnienia rozbudzają naturalną ciekawość świata i pomagają w rozwiązywaniu zagadek.

Kapitalne zagadki i łamigłówki

Kapitalne zagadki i łamigłówki

Serie „Kapitalnych zagadek” i „Kapitalnych łamigłówek” przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (4-8 lat).

W każdym zestawie znajduje się ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek, szyfrów, zabaw logicznych i łamigłówek, które ćwiczą spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantują twórczą zabawę.

Kapitalne zagadki i łamigłówki sprawdzą się podczas samodzielnej zabawy, jak i rozgrywek z rodzeństwem lub rówieśnikami w duchu grywalizacji, a dzięki poręcznemu formatowi można je zabrać wszędzie.

Kapitalne ilustracje Magdaleny Popovics, Anny Kleszczewskiej, Kamili Kozłowskiej, Ewy O'Neill, Pauliny Zbylut i Macieja Łazowskiego pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Piszę i zmazuję

Piszę i zmazuję

W serii „Piszę i zmazuję” znajdują się kreatywne zestawy (książeczka + 31 kart + flamaster suchościeralny) do samodzielnej zabawy oraz nauki pisania i liczenia, przygotowujące do edukacji wczesnoszkolnej.

Szyfry, zagadki i łamigłówki w kolorowej książeczce uczą rozpoznawania liter i cyfr oraz wspomagają naukę alfabetu i liczenia w zakresie 10, a przy okazji doskonalą koncentrację i myślenie logiczne.

Dwustronne, zmywalne karty ze wzorami liter i liczb pomagają w opanowaniu ich pisowni, a dodatkowe zadania graficzne uczą łączenia liter w prostych wyrazach oraz rozwijają umiejętność dodawania i odejmowania. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie

Poznaję litery i liczby

Poznaję litery i liczby

Poznaję liczby i Poznaję litery to rozwijające pakiety do poznawania alfabetu i liczb od 1 do 10 przeznaczone dla przedszkolaków od 3. roku życia. Zestawy wprowadzą maluchy w świat liter i przygotują do wykonywania pierwszych działań matematycznych.


Zróżnicowane ćwiczenia zawarte w książeczce
utrwalą poznane litery i liczby, pomogą rozwijać spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Trwałe karty obrazkowe z pogodnymi ilustracjami można wykorzystać na wiele sposobów opisanych w książce lub zaproponować własne zabawy.

Angielski dla przedszkolaka

Angielski dla przedszkolaka

100 zabaw

100 zabaw

Seria „100 zabaw” to wyjątkowe pakiety (książeczka + 30 kart + flamaster) rozwijających zadań dla przedszkolaków, wspierające ich wszechstronny rozwój.

Różnorodne zagadki i łamigłówki zamieszczone w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach, opracowane przez doświadczonych pedagogów, zapewniają wiele godzin twórczej rozrywki, doskonaląc przy tym kompetencje przyrodnicze, matematyczne, językowe i logiczne.

Inspirujące rysunki przygotowane przez polskich ilustratorów przybliżają tematy związane z morskimi i oceanicznymi akwenami, łąką, ogrodem, miastem, wsią, lasem i kosmosem.

Dzięki suchościeralnemu flamastrowi zadania można rozwiązywać wielokrotnie, ćwicząc przy tym koordynację oko-ręka, spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Pakiety idealne jako przygotowanie do nauki w szkole.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć