dla ucznia (od 6 lat)

category product

Kieszonkowce to ilustrowane gry karciane, zagadki logiczne i quizy dla dzieci, młodzieży i dorosłych (7-107 lat). Gwarantują idealną edurozrywkę, łącząc praktyczną wiedzę i ciekawostki o świecie z aktywizującymi metodami nauki i zapamiętywania, grywalizacją oraz możliwością interakcji towarzyskich.

Kieszonkowce wyróżnia różnorodność tematyczna. Z kartami poznasz:

  • angielskie czasowniki i przymiotniki - Kieszonkowce angielskie Bitter Sweet oraz Remember & Forget
  • angielskie idiomy i zwroty konwersacyjne - Kieszonkowce angielskie Piece of Cake oraz What's up? i Let's talk!
  • procenty i ułamki - Kieszonkowce matematyczne Trzecia połowa  oraz Na 200%
  • stolice europejskie - Kieszonkowiec geograficzny Gdzie Rzym, gdzie Krym
  • ciekawostki o polskiej i światowej piłce nożnej - Kieszonkowiec futbolowy Hattrick
  • a także zmierzysz się z zagadkami logicznymi - Kieszonkowce logiczne Dzika logika oraz Na logikę!

Kieszonkowiec składa się z talii 55 kart z propozycjami różnorodnych wariantów edukacyjnych gier (m.in.: memory, klapek, karuzela, szachraj), rozgrywek solo lub towarzyskich pojedynków.

Wygodny format  kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

category product

Pakiety Ortografia z mrówką i borówką oraz Ortografia z muchą i pietruchą służą do nauki prawidłowej pisowni języka polskiego oraz zasad ortografii dzieci od 6 do 9 lat. Stanowią doskonałe uzupełnienie nauki w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Kolorowe, zabawne ilustracje stanowią dodatkową zachętę do samodzielnego zdobywania wiedzy. 

Zestaw dwustronnych, ilustrowanych kart służy do nauki prawidłowej pisowni problematycznych słówek oraz zasad ortografii. Na awersie karty znajduje się słowo z miejscem do wstawienia brakującej litery wraz z ilustracją, a na rewersie – odpowiedź w postaci poprawnie zapisanego wyrazu. Dzięki temu, karty uczą ortografii globalnie, poprzez zapamiętywanie całych, poprawnie zapisanych wyrazów.

Poradnik dla opiekunów "Karty obrazkowe Ortografia" (26 str.) prezentuje propozycje gier i zabaw uczących prawidłowej pisowni z wykorzystaniem fiszek, liczne ćwiczenia ortograficzne oraz teksty dyktand.

category product

Seria SuperQuiz to idealna propozycja dla żądnych wiedzy małych odkrywców, miłośników natury, podróżników, kibiców i tropicieli niesamowitych zagadek przeznaczona dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Kolorowe ilustracje i zdjęcia, pytania dotyczące bliskich dzieciom tematów, zaskakujące fakty i ciekawostki zachęcają do samodzielnego czytania. Wiedza podana jest w ciekawy i przystępny sposób, a quizy pozwalają na sprawdzenie, czy została dobrze przyswojona.

Informacje zawarte w zestawach pozwolą poznać fascynujący świat zwierząt, przybliżą funkcjonowanie ludzkiego ciała, odkryją tajemnice Polski i świata oraz dostarczą wiedzy niezbędnej dla każdego kibica piłkarskiego, a przy okazji świetnie trenują pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Dzięki wygodnemu, poręcznemu formatowi SuperQuizy można zabrać ze sobą wszędzie – na spacer, do parku czy w podróż.