• -10%
-10%
Wiek: 3+

Umiejętności:

  • Koncentracja
  • Myślenie logiczne
  • Poznawanie świata
  • Spostrzegawczość

Łamigłówki dla przedszkolaka 3+

Wyjątkowy zestaw ćwiczący koncentrację i myślenie logiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym


  • ISBN: 978-83-7788-465-2
  • Data wydania: 28.06.2015
  • Zawartość: poradnik dla opiekunów, zagadki obrazkowe, karty z ćwiczeniami, flamaster
33,24 zł
29,91 zł

Opis

Nowość z edukacyjnej serii Kapitan Nauka! Tym razem Kapitan zamierza wyruszyć w daleki rejs. Przygotował więc dla swojej załogi inspirujące zagadki i zadania, które sprawdzą spostrzegawczość, umiejętność koncentracji uwagi oraz myślenia logicznego. A każdą odpowiedź można szybko sprawdzić na odwrocie karty i w razie potrzeby poprawić z pomocą suchościeralnego flamastra. Ahoj, przygodo! Rozpoczynamy trening umysłu przy wspólnej zabawie!

W pakiecie:

- Poradnik dla opiekunów (32 str.) z konkretnymi wskazówkami Agnieszki Bieli, doświadczonego psychologa dziecięcego, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku przedszkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój dziecka.

- 110 zabawnych zagadek, doskonalących umiejętność myślenia logicznego i koncentracji, które pozwolą szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty, a do tego kolorowe, atrakcyjne ilustracje pobudzające dziecięcą wyobraźnię!

- 15 zmywalnych kart do nauki rysowania z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę rączki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze uzupełnianie ilustracji) oraz przygotowują do nauki pisania w szkole.

- GRATIS suchościeralny flamaster - pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj!

Kapitan Nauka. Łamigłówki dla przedszkolaka - ćwiczenia lekcje dla dzieci

 W tej serii ukazał się również pakiet dla dzieci w wieku szkolnym:
Zabawy logiczne dla ucznia 6+

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć