• -30%
-30%
Wiek: 1-3 lata

Umiejętności:

Rodziny zwierząt. Układanki malucha

Świat zwierząt na wyciągnięcie ręki!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
20,24 zł
14,17 zł

Ulubione puzzle Twojego dziecka!

Rodziny zwierząt. Układanki malucha to trzyelementowe puzzle z uwielbianej przez najmłodszych serii. Poprzez poszukiwanie i dopasowywanie elementów rozwiną wiedzę o świecie, udoskonalą koordynację oko-ręka, a przede wszystkim będą się świetnie bawić w gronie rodziny i rówieśników.

Rodziny zwierząt. Układanki malucha to zestaw puzzli, z których każde przedstawiają ilustrację innej rodziny zwierząt, charakterystycznej dla sawanny, lasu czy gospodarskiej zagrody. Dzieci mogą zaobserwować, jak wyglądają najmłodsi przedstawiciele zwierząt oraz ich rodzice i poznać otoczenie w jakim żyją. Wśród układanek pojawia się m.in. rodzina lwów, kotów czy kangurów. 

Dodatkowym atutem są wielobarwne i wesołe ilustracje Sebastiana Opryszka. Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, dzięki czemu są odporne na wiele zabaw i łatwo uchwycić je małymi rączkami. 

karty_do_gry_rodziny_zwierzat_ukladanki_malucha_puzzle_xxl

W serii: 

  • ISBN: 590-37-92767-07-4
  • Data wydania: Wrzesień 2020
  • Ilustrator: Sebastian Opryszek
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć