• -30%
-30%

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? (e-book)

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? (e-book)

Poznaj twórcze zabawy i gry, które pomogą rozwinąć przeróżne zdolności u dzieci


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
25,62 zł
17,93 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 20,18 zł

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? (e-book) to idealna pozycja dla każdego rodzica, który chce poznać sprawdzone metody i gry, które pozwolą mu rozwinąć potencjał i przeróżne zdolności u dziecika. Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większą potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał, a nawet trzylatek może już czytać, liczyć lub mówić w dwóch językach? Do szóstego roku życia mózg kształtuje się aż w 80% - właśnie wtedy następuje rozwój możliwości intelektualnych, jakimi człowiek będzie dysponował przez resztę życia. W procesie wspierania rozwoju małego człowieka rodzice mogą odegrać naprawdę ogromną rolę, dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku najlepszy start, koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Z książki dowiesz się m.in., jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia, jak w pełni wykorzystać jego wrodzony potencjał i rozwijać zdolności. Przekonaj się, że nauka czytania, matematyki czy języków obcych to okazja do fantastycznej zabawy i sposób na przyjemne spędzanie czasu. Poznaj unikalne i sprawdzone pomysły wspólnych gier i zabaw, których nie znajdziesz w Internecie.

Wskazówki i porady opracowane przez autorów - psychologów i rodziców - pozwolą ci jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby twojego malucha. Dzięki licznym ćwiczeniom, ciekawostkom oraz przykładom dowiesz się, jak bez presji i stresu zachęcić dziecko do poszerzania wiedzy i jak obudzić w nim pasję małego odkrywcy.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • podpowiada, jak wybrać najlepszą, a nie najmodniejszą, metodę wychowawczą dla twojego dziecka
  • objaśnia, jak w interesujący sposób przekazywać wiedzę dzieciom
  • uczy, jak wspomagać pamięć i koncentrację oraz rozwój emocjonalny malucha
  • doradza, jak bez zbędnego wysiłku i dużych nakładów finansowych zorganizować edukacyjne zabawy w domu
  • przedstawia sprawdzone pomysły na przyjemne i efektywne spędzanie wolnego czasu z dzieckiem

O autorach:

Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, prowadzą poradnię dla rodziców Hipokampus. Swoje autorskie programy nauczania konstruują w oparciu o doświadczenie takich autorytetów jak Glenn Doman, Edward de Bono czy Gordon Dryden. Są także rodzicami trójki dzieci, które są dla nich niewyczerpanym źródłem inspiracji.

  • ISBN: 978-83-77883-25-9
  • Data wydania: październik 2011
  • Stron: 224
  • Zawartość: E-book
  • Autor: Natalia i Krzysztof Minge
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...