Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?

Wspólne rozgrywki i twórcze zabawy dzięki, którym rozwiniesz zdolności dziecka. 


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
35,14 zł

Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka? to książka, która zawiera przydatne wskazówki, jak pomóc dziecku w wykorzystaniu jego potencjału w nauce. Czy wiesz, że nowo narodzone dziecko ma większą potencjalną inteligencję niż Leonardo da Vinci kiedykolwiek wykorzystał, a nawet trzylatek może już czytać, liczyć lub mówić w dwóch językach? Do szóstego roku życia mózg kształtuje się aż w 80% - właśnie wtedy następuje rozwój możliwości intelektualnych, jakimi człowiek będzie dysponował przez resztę życia. W procesie wspierania rozwoju małego człowieka rodzice mogą odegrać naprawdę ogromną rolę, dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku najlepszy start, koniecznie sięgnij po ten poradnik.

Z książki dowiesz się m.in., jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia, jak w pełni wykorzystać jego wrodzony potencjał i rozwijać zdolności. Przekonaj się, że nauka czytania, matematyki czy języków obcych to okazja do fantastycznej zabawy i sposób na przyjemne spędzanie czasu. Poznaj unikalne i sprawdzone pomysły wspólnych gier i zabaw, których nie znajdziesz w Internecie.

Wskazówki i porady opracowane przez autorów - psychologów i rodziców - pozwolą ci jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby twojego malucha. Dzięki licznym ćwiczeniom, ciekawostkom oraz przykładom dowiesz się, jak bez presji i stresu zachęcić dziecko do poszerzania wiedzy i jak obudzić w nim pasję małego odkrywcy.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • podpowiada, jak wybrać najlepszą, a nie najmodniejszą, metodę wychowawczą dla twojego dziecka
  •  objaśnia, jak w interesujący sposób przekazywać wiedzę dzieciom
  • uczy, jak wspomagać pamięć i koncentrację oraz rozwój emocjonalny malucha
  • doradza, jak bez zbędnego wysiłku i dużych nakładów finansowych zorganizować edukacyjne zabawy w domu
  •  przedstawia sprawdzone pomysły na przyjemne i efektywne spędzanie wolnego czasu z dzieckiem

O autorach:

Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, prowadzą poradnię dla rodziców Hipokampus. Swoje autorskie programy nauczania konstruują w oparciu o doświadczenie takich autorytetów jak Glenn Doman, Edward de Bono czy Gordon Dryden. Są także rodzicami trójki dzieci, które są dla nich niewyczerpanym źródłem inspiracji.

  • ISBN: 978-83-67212-67-0
  • Data wydania: październik 2011
  • Stron: 224
  • Autor: Natalia Minge, Krzysztof Minge
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Loading...