• -30%
-30%

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną?

Rozwijaj potencjał swojego dziecka od najmłodszych lat!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
38,00 zł
26,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 29,93 zł

Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną? to praktyczny poradnik wychowawczy, który pokazuje jak zapewnić dziecku sprzyjające warunki do rozwoju motywacji wewnętrznej i pewności siebie. Lektura przedstawia sprawdzony sposob, jak zachęcić, a nie nakłonić dzieci do aktywności. 

Problemy z motywacją u dzieci pojawiają się często w momencie rozpoczęcia nauki w szkole, dlatego poradnik będzie szczególnie przydatny dla rodziców dzieci w wieku 7-14 lat.

Joanna Steinke-Kalembka, doświadczona psycholog i terapeutka, przekonuje, że dom nie musi być niekończącym się polem bitwy o odrabianie zadań domowych czy uczenie się do sprawdzianów. Aby budować w dziecku motywację wewnętrzną i rozwojowe nastawienie do nauki, lepiej zrezygnować z gróźb, nagród i kar na rzecz współdziałania i budowania wspierającej relacji z dzieckiem.

Poradnik podpowiada:

- jak prowadzić rozmowy nastawione na zmianę zachowania dziecka, tak aby nie kończyły się kolejną awanturą

- jak pomóc dziecku radzić sobie z porażką

- w jaki sposób mądrze chwalić i krytykować

- jak pomóc dziecku realizować jego pasje i cele

- jak budować emocjonalne zasoby małego człowieka

O autorce

Joanna Steinke-Kalembka – psycholog, trenerka umiejętności psychospołecznych, absolwentka licznych szkoleń dokształcających z zakresu psychoterapii. Prowadzi własny gabinet psychologiczny. Pracuje z dziećmi, nastolatkami oraz ich rodzicami, pomaga im przezwyciężać problemy i budować lepsze relacje. Założycielka i redaktorka bloga psychologicznego Edukowisko.pl oraz ekspertka z zakresu psychologii, współpracuje m.in. z magazynem „Dziecko”.

  • ISBN: 978-83-66949-58-4
  • Stron: 280
  • Autor: Joanna Steinke-Kalembka
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...