• -10%
Gra Loteryjka Rodzinka 4+
 • Gra Loteryjka Rodzinka 4+
 • Gra Loteryjka Rodzinka 4+
 • Gra Loteryjka Rodzinka 4+
Zobacz film
Wiek: 4+

Umiejętności:

 • Koordynacja oko-ręka
 • Myślenie logiczne
 • Poznawanie świata
 • Spostrzegawczość

Gra Loteryjka. Rodzinka 4+ (plansze + żetony)

Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

 • ISBN: 978-83-7788-771-4
 • Ilustrator: Paulina Wyrt
24,31 zł
21,88 zł

Opis

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienia: w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 oraz w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku.

  

Gra Loteryjka Rodzinka 4+ to wyjątkowa rozrywka odpowiednia dla dzieci już od 4. roku życia. Mnogość wariantów, proste i jasne zasady oraz piękna szata graficzna zachęcą do wspólnej zabawy opiekunów, przyjaciół i dzieci w różnym wieku!

Na sześciu barwnych planszach zobaczysz scenki z życia zakręconej rodziny Niewiadomskich. Zabaw się w śledczego i znajdź na obrazkach obiekty, które umieszczono także na 36 żetonach. Twoim zadaniem będzie jak najszybsze dopasowanie żetonów do plansz! Zadanie okaże się trudniejsze niż się wydaje, a dzięki różnym wariantom gry opisanym w instrukcji poziom trudności można dobrać do wieku i liczby graczy.

             

  Kapitan Nauka. Gra Loteryjka. Rodzinka. Gra rodzinna. Wyszukiwanie elementów na ilustracjach, ćwiczenie spostrzegawczości dla dzieci od 4 lat. Sposób na nudę dla dzieci i ciekawe zabawy dla przedszkolaków. Doskonały pomysł na prezent dla czterolatka!

Gra rozwija spostrzegawczość, pamięć i umiejętność koncentracji, a zachwycające ilustracje Pauliny Wyrt przyciągną uwagę na długo. Wszystkie elementy gry zostały wyprodukowane w Polsce i są bezpieczne dla najmłodszych.

 

Gdy pewnego dnia ze zdumieniem odkrywasz, że Tofik, pies sąsiadów, potrafi latać, postanawiasz przyjrzeć się bliżej tej rodzinie. Jakich sekretnych składników używa pan Niewiadomski, by przygotowywać  smakowite potrawy? Nad czym pracuje pani Niewiadomska w swoim niezwykłym laboratorium? Z grą Loteryjka Rodzinka poznasz wszystkie tajemnice familii!

W serii także:
Gra Loteryjka. Pory roku
Gra Loteryjka. Recykling
Gra Loteryjka. Kolory
Gra Loteryjka. Świat
Gra Loteryjka. Ubrania
Gra Loteryjka. Zwierzęta

 
Obejrzyj recenzję serii Loteryjka!Seria "Loteryjka" otrzymała w wyróżnienie 8. edycji konkursu Zabawka Roku 2017, który pomaga rodzicom wybierać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. 

Seria "Loteryjka" wydawana wcześniej pod nazwą Lotto"  otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Patronat

                        

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć