• -15%
  • Top
-15%
Wiek: 3-7 lat

Umiejętności:

Leśny bal. Gra logopedyczna

Gimnastyka buzi, ciała i języka!

36,50 zł
31,03 zł

Leśny bal to logopedyczno-ruchowa gra planszowa, która zaangażuje przedszkolaków do aktywności, nie tylko buzi i języka, ale całego ciała. Różnorodne zadania zagwarantują wsparcie całościowego rozwoju dziecka: intelektualnego, społecznego, emocjonalnego, ruchowego oraz rozwoju mowy. Najmłodsi opanują poprawną wymowę głosek oraz poćwiczą równowagę, kontrolę i planowanie ruchów, a także udoskonalą umiejętność współpracy. W grze nie ma rywalizacji, wszyscy grają w jednej drużynie, co pozwala skupić się na wykonywaniu zadań i realizacji celów edukacyjnych. Gra sprawdzi się również podczas zabawy w pojedynkę!

Zapraszamy na leśne przyjęcie! Możecie tańczyć, skakać, mlaskać i wydawać śmieszne odgłosy, a przede wszystkim świetnie się bawić. Współpracujcie ze sobą, wykonajcie wszystkie zadania językowe i ruchowe zanim bal dobiegnie końca i na stole pojawi się ostatnia taca z ptysiami.

Na graczy czeka beztroska atmosfera leśnej zabawy oraz mnóstwo atrakcji: wesołe tańce, przepyszne przekąski oraz ekscytująca przejażdżka karuzelą.

Leśny bal. Gra logopedyczna dla dzieci w wieku 3-7 lat

Okiem Eksperta

To nie jest zwyczajna gra logopedyczna! Nadszedł czas na logopedyczne leśne przyjęcie! Zapraszam dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli – wszystkich, którzy chcą ćwiczyć swoje buzie i języki, rozwijać mowę, gimnastykować, a przy tym – przede wszystkim – świetnie się bawić! Dla małych gości przygotowano liczne atrakcje, które dostarczą wiele śmiechu i okazji do wartościowych ćwiczeń logopedycznych. Udanej zabawy!- Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia

Leśny bal. Gra logopedyczna - gra rozwijająca umiejętność komunikacji

Barwne ilustracje Agnieszki Ulatowskiej sprawią, że dzieci chętnie wezmą udział w rozgrywkach, a gimnastyka buzi i języka zmieni się w pobudzającą wyobraźnię zabawę.

W pudełku z grą znajduje się plansza, 2 drewniane pionki: wiewiór Ogonek i wiewiórka Kitka, 25 kart z zabawami logopedycznymi, 30 kart z zabawami ruchowymi oraz kostka. Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-51-0
  • Data wydania: maj 2021
  • Zawartość: 55 kart aktywności, plansza, 2 pionki, kostka do gry
  • Ilustrator: Agnieszka Ulatowska
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć