Wiek: 3+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin
  • -60%
-60%

Owady i robaczki. Memory

Wiek: 3+

Umiejętności:

  • wyobraznia_reverse-thin

Owady i robaczki. Memory

Przyjrzyj się bliżej małym stworzonkom!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
28,37 zł
11,35 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 10,47 zł

Memory Owady i robaczki to wyjątkowa gra dla miłośników otaczających nas małych stworzonek. Podczas rozgrywek dziecko poćwiczy swoją pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.

Odkryjcie piękno letniej łąki i poznajcie jej mieszkańców razem z całą paletą barw i dźwięków. Na kafelkach znajdziecie aż 12 rodzajów robaczków i insektów, którym można przyjrzeć się z bliska i zaobserwować charakterystyczne cechy dla każdego gatunku. Zwróćcie uwagę na kolory, kształty, a także budowę m.in. biedronki, ważki, mrówki, pasikonika śpiewającego czy świetlika świętojańskiego.

Owady i robaczki. Memory dla dzieci od 3 roku życia

Jakie kolory mogą mieć biedronki? Kto cyka w trawie? Który owad potrafi latać i pływać?
Poszukajcie odpowiedzi na barwnych kafelkach!

Memory to jedna z najbardziej rozwijających gier edukacyjnych dla przedszkolaków. Połączenie prostych zasad i tematu z zakresu zainteresowań dzieci sprawia, że dla wielu maluchów jest ulubioną grą. W rozgrywkach wystarczy dopasować pary kafelków przedstawiające te same zwierzątka występujące pojedynczo i w gromadach. Zapamiętajcie ułożenie kafelków i znajdźcie jak najwięcej par!

O barwne ilustracje zadbała Svetlana Malysheva, której grafiki przyciągną uwagę, zainteresują dzieci i zachęcą do dalszego odkrywania fascynującego świata przyrody.

Memory. Owady i robaczki - trening umysłu dla dzieci

Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas emocjonujących rozgrywek.

W serii:

  • ISBN: 590-36-99821-55-8
  • Data wydania: wrzesień 2021
  • Zawartość: 24 elementy
  • Ilustrator: Svetlana Malysheva
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...