Kapitalne zagadki (4-5 lat)

Kapitalne zagadki (4-5 lat)

Ponad 100 kapitalnie ilustrowanych zagadek!

ISBN: 978-83-7788-772-1
Data wydania: 21.09.2016
Stron: 112

Opis

Które obrazki stanowią parę? Czym różnią się od siebie dwa rysunki? Który element nie pasuje?

Kapitalne zagadki (4-5 lat) to zwariowana gra obrazkowa dla wszystkich bystrzaków. Ponad 100 wciągających i podchwytliwych zadań ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!

Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci. Wspólna zabawa w duchu grywalizacji będzie wymagać bystrego oka i refleksu, a dodatkowo zapewni wiele godzin wciągającej rozrywki!

Do współpracy przy Kapitalnej serii zagadek i łamigłówek zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy. Kapitalne ilustracje Magdaleny Popovics pobudzają dziecięcą wyobraźnię i uatrakcyjniają zabawę.

Ponad 100 stron spięto plastikową sprężynką, aby umożliwić dzieciom swobodne rozwiązywanie zadań. Wygodny format Kapitalnych zagadek zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze czy w poczekalni.

W serii:
Kapitalne łamigłówki (4-5 lat)
Kapitalne łamigłówki (5-6 lat)
Kapitalne łamigłówki (6-7 lat)
Kapitalne łamigłówki (7-8 lat)
Kapitalne zagadki (5-6 lat)
Kapitalne zagadki (6-7 lat)
Kapitalne zagadki (7-8 lat)

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Emma to lubi!

Świetna zabawa i ćwiczenia mózgu razem, idealne na podróży. Córeczka zabrała do samolotu i tak bardzo się zaangazowala, że nie pytała ani raz "Kiedy będziemy?"

- , 2016-11-24

Pobierz

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi