Wiek: 3-5 lat

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne 3-5 lat

Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Zabawy logiczne 3-5 lat

-20%

Trening umysłu przy wspólnej zabawie!

ISBN: 978-83-7788-635-9
Data wydania: październik 2015

Opis

Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 104 różnorodne zagadki uczą logicznego myślenia i wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację i wprowadzają w świat matematyki, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę!

Kolorowa książeczka
Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej – odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

104 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności
Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Zabawy logiczne sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni.

O merytoryczną zawartość zagadek zadbała autorka, Magdalena Trepczyńska, która jest doświadczonym psychologiem prowadzącym warsztaty z koncentracji dla dzieci.

W serii:


 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

zabierzesz je wszędzie ze sobą

Córeczka ogólnie tego typu zabawami logicznymi czy łamiglówkami jest zachwycona od Kapitana Nauki.mamy ich wiele ,często zabieramy w dalekie podróże .Dzieki nim szybciej czas mija a dziecko jest zadowolona .

- , 2018-04-03

Inne formy wydania

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi