Lista placówek, którym pomogliśmy:


2017 rok:

Fundacja na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny w Białymstoku
Fundacja Dziecięca Fantazja w Warszawie
Fundacja ARCHON+ Dzieci Które Kochacie w Myślenicach
Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego w Warszawie
Placówka Socjalizacyjna "PANDA" Dom dziecka w Kozienicach
Fundacja Młodzi dla Warki w Warce
Korczakowska Republika Dziecięca "Dylinarnia" w Krakowie
Świetlica Franciszkańska "Radosna Przystań" w Jaśle
Świetlica wiejska w Bartoszycach
Rodzina zastępcza zawodowa z Białej Podlaskiej
Centrum Kultury w Bażynach - Świetlica wiejska, Orneta
Państwowy Dom Dziecka w Zamosciu
Lubelskie Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie


2018 rok:

Dom Dziecka w Brodnicy
Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej
Dom Dziecka w Kowalewie
Dom Dziecka w Łopuszce Małej
Dom Dziecka w Oławie
Dom Dziecka w Pleszewie
Dom Dziecka w Policach
Dom Dziecka w Rybniku
Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Gdańsku
Gminna Biblioteka w Milanowie
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 w Szczecinie
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Geneza w Knurowie
Stowarzyszenie Nowy Dom w Nagawczynie
NZOZ Medica-Med w Pruszkowie
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Głogówku
Ośrodek Wspomagania Rodziny w Kobylnicy
Placówka Opiekuńcza-Wychowawcza „Mój Dom”
Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza im.Dr Ireny Białowny w Białymstoku
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. Marii Konopnickiej w Puławach
Powiatowy Zespół Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie im. Ireny Mrożewskiej w Nagłowicach
Przedszkole Miejskie nr 16 Calineczka w Kutnie
PSONI Cieszyn
Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci i Młodzieży w Bacikach Średnich
Stowarzyszenie Bezpieczny Dom
Stowarzyszenie Nowy Dom Żyraków
Trojdenek Przedszkole nr 241 w Warszawie
Wioska Dziecięca SOS w Biłgoraju
Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie

2019 rok:

Dom dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi
Dom dziecka nr 2 w Łodzi
Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Kożuchowie
Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Dziecięcy dom"
Powiatowy Dom Dziecka w Lubsku
Fundacja Wspierania Edukacji i Kultury "Synergia"
Dom Dziecka Nr 1 i NR 2 w Zwierzyńcu
Dom Dziecka w Chmielowicach
Dom Dziecka im. Ewy Szelburg-Zarembiny
Dom Dziecka Zabrze
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży
Katolicka Placówka Wychowawcza "Nasz Dom" Zgromadzenie Sióstr Św. Michała Archanioła
Dom Dziecka w Skopaniu
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Nasz Dom"
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem
Dom dla Dzieci „W Parku”
Dom im. J. Korczaka Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna
Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego “DZIADKA”
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza nr 1, Chojna
Dom dla Dzieci „Zgoda”, Olsztynek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć