W piękny, wiosenny i ciepły weekend, 6. i 7. kwietnia, mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w tegorocznych Targach Przecinek i Kropka organizowanych przez Empik. Wydarzenie odbyło się na warszawskiej Pradze, w Centrum Koneser.

Na naszym stoisku pojawiły się różnorodne nowości i premierowe tytuły, takie jak: Domino, Memory, Loteryjka Kosmos, Puzzle obserwacyjne Na wsi, a także Układanki Malucha: Dżungla i Na łące oraz seria książeczek Maluch Poznaje, które zostały po raz pierwszy zaprezentowane na targach.

Warto zaznaczyć, że dużą popularnością cieszyły się takie wydania, jak: Puzzle obserwacyjne, Gry loteryjki, Gry edukacyjne: Gotowanie, Zwierzaki Bystrzaki oraz książka Na tropie angielskich słówek.

Obowiązkowym punktem spotkania była również wizyta Kapitana Nauki, który pojawiał się każdego dnia z dużą garścią upominków i gadżetów dla najmłodszych.

Dodatkowo organizowaliśmy dla dzieci warsztaty z języka angielskiego oraz treningi koncentracji uwagi.

Nie zabrakło również atrakcji dla naszych małych zawodników. W strefie gier planszowych dzieci miały możliwość zagrać w gry Kapitana Nauki, takie jak: Gotowanie, Zwierzaki Bystrzaki, Polska, Loteryjki oraz Puzzle obserwacyjne.

Ciekawostką jest fakt, że organizator zadbał o nowy wizerunek targów Przecinek i Kropka tak, aby były one jeszcze bardziej przyjazne, bo przypominały uśmiechniętą twarz dziecka.

Bardzo dziękujemy obecnym za odwiedzenie naszego stoiska.

Do zobaczenia na kolejnej edycji!