Wiek: 5-8 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję

Wiek: 5-8 lat

Umiejętności:

Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję

Ucz się czytania sylabami krok po kroku!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
42,76 zł
34,21 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 31,43 zł

Czytanie sylabowe. Rysuję i zgaduję to pakiet edukacyjny, w którym znajduje się aż 100 zadań dla dzieci rozpoczynających przygodę z nauką czytania. To także porcja wiedzy i wskazówek dla rodziców i opiekunów, dzięki którym dowiedzą się, jak sprawdzić gotowość dziecka do rozwoju umiejętności, jakich błędów unikać podczas nauki i dlaczego warto wybrać metodę sylabową. 

Rysuję i zgaduję. Czytanie sylabowe - zestaw do nauki czytania dla dzieci

Dzieci nauczą się podczas zabawy czytać wyrazy składające się z sylab otwartych i zamkniętych. Wśród zadań znajdują się rebusy, zagadki logiczne, wykreślanki i kolorowanki, które łączą doskonalenie umiejętności czytania ze wspaniałą zabawą. Najmłodsi udoskonalą również znajomość samogłosek, rozpoznawanie sylab, wskazywanie przedmiotów, których nazwa rozpoczyna się daną sylabą, odczytywanie wyrazów z sylab oraz dopasowywanie właściwego podpisu do ilustracji. Wykonywanie zadań pobudzi zainteresowanie dziecka i zachęci do dalszej nauki czytania, poprawi umiejętność analizy i syntezy słuchowej oraz koncentracji.

Przykłady zadań z pakietu: 

  • Połącz ilustracje z pasującymi dźwiękami.
  • Popraw linie po śladzie. Podczas rysowania głośno odczytuj mijane sylaby.
  • W każdym z podpisów skreśl niepotrzebną sylabę.

W zestawie znajduje się 30 dwustronnych i zmywalnych kart, książka z zadaniami i wskazówkami dla rodziców oraz flamaster suchościeralny, który pozwala na wielokrotne wypełnianie kart, zmazywanie i poprawianie błędów. Wszystkie zadania zostały przygotowane przez Monikę Sobkowiak – nauczycielkę edukacji przedszkolnej i neurologopedę, autorkę bloga Pani Monia. Autorem barwnych i przyciągających wzrok ilustracji jest Krzysztof Stręcioch. 

W serii: 

  • ISBN: 978-83-66949-86-7
  • Data wydania: maj 2021
  • Zawartość: książka, karty, flamaster
  • Ilustrator: Krzysztof Stręcioch
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...