Wiek: 1+

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Zwierzęta 1+  (książka obrazkowa)

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Zwierzęta 1+ (książka obrazkowa)

-15%

Ilustrowany przewodnik po świecie zwierząt dla maluchów

ISBN: 978-83-6588-479-4
Data wydania: marzec 2018
Stron: 24
Ilustrator: Katarzyna Urbaniak

Opis

Jakie zwierzęta zobaczysz podczas spaceru po parku, a jakie na łące? Czy niedźwiedź polarny i pingwin mogą się spotkać? Gdzie mieszka żbik, a gdzie gekon?

100 pierwszych słówek. Zwierzęta to niezwykły, kolorowy przewodnik po zwierzęcym świecie dla dzieci już od 1. roku życia. Podczas zabawy z książeczką obrazkową maluchy poznają domowych pupili, wybiorą się na wycieczkę do zoo, a także poznają mieszkańców zagrody. Będą miały okazję podejrzeć zwierzęta w naturalnym środowisku  w górach, głębinach oceanu czy w lesie. 
Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Zwierzęta 1+ (książka obrazkowa)
Wyraźne podpisy i kolorowe ilustracje pomogą w rozwijaniu słownictwa i zainspirują dzieci do układania pierwszych zdań i oswoją z pismem. Podpisy można wykorzystać do nauki czytania globalnego. Wspólna zabawa będzie też doskonałą okazją do budowania więzi między opiekunem a maluchem!
Wygodny format i trwała tektura sprawiają, że książeczka będzie idealna już dla małych dzieci. 

Patroni

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Uwielbiamy!

Cała seria jest fantastyczna! Wiadomo, że zachwyca malutkie dzieciaczki, ale 5-letni syn również uwielbia! Cudowne ilustracje naszej ulubionej ilustratorki plus inteligentnie pogrupowane zwierzaki. Te książeczki są wstępem do bardzo bogatych dyskusji. Rozbudzają chęć poznawania świata, a także wpływają na rozwój słownictwa.

- , 2018-11-15

Zachwycająca!

Książeczka jest zachwycająca!
Uszeregowano w niej zwierzaki według mieszkania w domu, parku, lesie, itd. Rozkładówki wyróżnia kolorystyka danego miejsca, a same ilustracje są bardzo ładne!

Jestem zachwycona tym, że dziecko może oglądać zwierzęta w ich naturalnych środowiskach, a nie po prostu na wyciętym, pozbawionym kontekstu tle.

- , 2018-03-21

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi