Wiek: 1+

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. W domu i ogrodzie 1+ (książka obrazkowa)

100 pierwszych słówek to doskonały sposób na naukę pierwszych słów związanych z najbliższym otoczeniem malucha.

ISBN: 978-83-6588-480-0

Opis

100 pierwszych słówek W domu i ogrodzie to doskonały sposób na naukę pierwszych słów związanych z najbliższym otoczeniem malucha.


Książeczka wspomaga rozwój mowy, a także tworzenie pierwszych zdań. Barwne, oryginalne i klimatyczne ilustracje otaczającego świata ułatwią zapamiętywanie słówek a także zainteresują dziecko przedmiotami znajdującymi się wokół. Słowa uporządkowane są według kategorii tematycznych: dom i ogród, salon, kuchnia, łazienka, sypialnia, mój pokój, szafa, owoce, warzywa, narzędzia i przyroda.

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. W domu i ogrodzie 1+ (książka obrazkowa)

Ćwiczenia z wieloelementowymi ilustracjami pozwalają ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość. Realistyczne rysunki gwarantują szybkie rozpoznawanie otaczających elementów, a podpisy ułatwia naukę czytania starszym dzieciom.


Nazywajcie otaczające Was przedmioty, wyszukujcie elementów w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wracajcie do książeczki będąc w odwiedzinach, na przykład u babci – porównujcie przedmioty z tymi, które znaleźliście na ilustracjach, nazywajcie ich kolory i kształty. Możliwości jest wiele!

Wygodny format sprawdzi się w domu i podróży a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Piękna książeczka!

,,W domu i w ogrodzie” widzimy kilka miejsc: ogród i dom (jako jedno), salon, kuchnia, itd. Dodatkowo mamy plansze z owocami, warzywami, narzędziami i ilustracje z krótkim opisem przyrody.

Dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Rozkładówka podzielona jest na dwie części. Z jednej strony mamy ilustracje pomieszczenia, a z drugiej wyszczególnione i podpisane z nich przedmioty. Dzięki czemu maluch może również bawić się w grę ,,znajdź rzecz na obrazku obok”.

- , 2018-03-21

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi