Wiek: 0+

Kapitan Nauka A kuku! Kontrastowe obrazki (poradnik dla opiekunów + 17 kart)

Kapitan Nauka. A kuku! Kontrastowe obrazki 0+ (poradnik + karty obrazkowe)

-20%

Karty  kontrastowe rysunkami dla dzieci od pierwszych dni życia. 

ISBN: 978-83-7788-887-2
Data wydania: marzec 2017
Autor: Anna Zych
Ilustrator: Agata Matraś

A kuku! Kontrastowe obrazki  to świetny sposób na stymulowanie wzroku niemowląt już od pierwszych dni życia. Poręczny zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by wspierać rozwój wzroku swojego dziecka: poradnik dla opiekuna oraz  trwałe, wykonane z grubej tektury karty obrazkowe do zabawy z maluchem.

Poradnik dla opiekunów opracowała Anna Zych, pedagożka i terapeutka. Dowiesz się z niego co, kiedy i w jaki sposób widzi dziecko. Znajdziesz tam również bardzo przydatne wskazówki i porady oraz propozycje twórczych zabaw z kartami. Karty przedstawiają 17 rysunków przedmiotów, zwierząt, zabawek i kształtów z najbliższego otoczenia dziecka w dwóch wariantach: czarno-białym i biało-czarnym– rysunek oraz negatyw. Można je wykorzystać na wiele sposobów – tak, aby stymulować rozwój wzroku maluchów i jednocześnie budować niepowtarzalną więź rodzica z dzieckiem.

A kuku! to edukacyjna seria wspierająca rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

 

W serii również:

Obejrzyj recenzję:

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Polecam

Kupiłam dla półrocznego dziecka i sprawdziły się idealnie! Jakość jest dobra, mały potrafi bawić się karteczkami ok. 30 minut. Moim zdaniem za taką cenę warto :)

- , 2017-11-10

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi