Wiek: 7+

Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek (7+)

Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek 7+ (książka + nagrania do pobrania)

Pięknie ilustrowana książka do nauki niemieckich słówek dla dzieci

ISBN: 978-83-6605-341-0
Ilustrator: Katarzyna Kołodziej

Opis

Wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku 2019 w kategorii EDUKACJA.
Kapitan Nauka - wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku


Księga niemieckich słówek to przyjemny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim dla uczniów szkoły podstawowej.

16 kolorowych rozkładówek przybliży małym odkrywcom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych.

Piękne, wieloelementowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż. Podczas wyprawy mali podróżnicy polecą samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie. Przy okazji poznają niemieckie słówka i wyrażenia przydatne w codziennych sytuacjach, np. w sklepie czy u lekarza.

Pięknie ilustrowana książka do nauki niemieckich słówek dla dzieci
Dzięki nagraniom mp3 w wykonaniu native speakerów (do pobrania ze strony internetowej) najmłodsi bez trudu opanują poprawną wymowę i akcent.

Duży format, twarda oprawa i piękne ilustracje sprawiają, że słownik obrazkowy Księga niemieckich słówek to idealna książka na prezent!

W serii także:
Księga angielskich słówek
Księga francuskich słówek
Księga hiszpańskich słówek

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Super!

Jedyny mankament to to, że nie ma podziału kolorów na rodzajniki stosowanego w innych książkach (der-niebieski, das-zielony, die-czerwony), ale poza tym naprawdę fajny prezent!

- , 2018-12-20

doskonałe ilustracje

piękne ilustracje z wieloma szczegółami - doskonała pomoc dla dzieci uczących się języka niemieckiego, zarówno w domu jak i na zajęciach. zwłaszcza dla wzrokowców

- , 2018-11-14

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi