Wiek: 6-99 lat

Żaby czy kraby? Gra na mnożenie

Żaby czy kraby? Gra matematyczna na mnożenie

NOWOŚĆ
-20%

Dla ułatwienia nauki mnożenia!

ISBN: 590-76-08646-68-3
Data wydania: sierpień 2019
Ilustrator: Ewa Iwaniuk

Opis:

Żaby czy kraby to wyjątkowa gra matematyczna do nauki mnożenia w zakresie 100. Angażuje wyobraźnię, pozwala samodzielnie zrozumieć istotę działań, a nie tylko wyuczyć się wyników na pamięć. Dziecko bez trudu opanuje tabliczkę mnożenia, co na pewno zaprocentuje podczas szkolnych lekcji matematyki. Nauczy się elastyczności w liczeniu i wykonywaniu trudniejszych działań matematycznych oraz rozpocznie wykorzystywanie wiedzy w codziennych sytuacjach. Umiejętność mnożenia przyda się w przyszłości np. podczas zakupów, przy przeliczaniu składników, porcji itp.

Dzięki grze, dziecko rozwija nie tylko umiejętność mnożenia, ale również ćwiczy koncentrację, pamięć i uczy się myślenia strategicznego, które doprowadzi go do zwycięstwa.

Okiem eksperta:

Intrygująca gra rozwijająca umiejętności w zakresie mnożenia. Stymuluje koncentrację, spostrzegawczość oraz wybór najefektywniejszej strategii prowadzącej do wygranej. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!

Kinga Gałązka – matematyk, ekspert Ośrodka Rozwoju Edukacji, konsultant w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi.

Atutem gry jest jej uniwersalność oraz możliwość grania w międzynarodowym środowisku, dołączona instrukcja została przygotowana w 2 językach – polskim i angielskim.
W grze może wziąć udział 2-4 graczy, rozgrywki trwają około 20-40 minut.

W skład zestawu wchodzą: zestawie 1 duża dwustronna plansza, 1 mała dwustronna plansza działań, 20 dużych żetonów, 4 małe żetony do wykonywania działań.

Filmy:

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Żaby czy kraby

Nauka mnożenia zamieniła się w super zabawę, a liczbowa rywalizacja spodobała się całej rodzinie. Dla mnie to świetny sposób na wprowadzenie matematyki do codziennych zabaw.

- , 2019-08-22

Żaby czy kraby

Polecam, gra która zmusza do myślenia a dziecko oswaja się z tabliczką mnożenia :) Gra wykonana starannie, trwałe plansze, gra zgodna z opisem.

- , 2019-08-20
Podziel się ze znajomymi