Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Poznaję Liczby (książka + karty obrazkowe)

Kapitan Nauka. Poznaję Liczby 3+ (Książka + karty obrazkowe)

-15%

Wciągające zabawy rozwijające myślenie logiczne i kolorowe karty, które zachęcą dzieci do liczenia!

ISBN: 978-83-6588-464-0
Data wydania: luty 2018

Opis

„Kapitan Nauka. Poznaję Liczby” to pakiet składający się książeczki i 35 kart obrazkowych.

Zestaw pozwala odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez dzieci w wieku przedszkolnym: Ile to jest? Jaka to cyferka?

W pakiecie znajdują się liczby od 1 do 10 zilustrowane fotografiami. Dziecko samodzielnie lub z pomocą opiekuna uczy się liczb, dodawania, odejmowania i porównywania. Przy okazji fascynującej zabawy poznaje i utrwala liczby, a następnie może przejść do wykonywania pierwszych obliczeń.

Wciągające zabawy rozwijające myślenie logiczne i kolorowe karty, które zachęcą dzieci do liczenia!

Zabawa z książką i kartami to poznawanie przez odkrywanie.

Karty obrazkowe można wykorzystać na wiele sposobów i w wielu miejscach: w domu, w podróży, na plaży czy na biwaku. Wyszukiwanie i przeliczanie elementów z obrazków w najbliższym otoczeniu sprawi dzieciom wiele radości. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a realistyczne fotografie to sposób na zainteresowanie matematyką i naukę przez zabawę!

 W serii:
Poznaję Litery 3+

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Świetne

Serdecznie polecamy. Cyfry, znaki działań i obrazki. Świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

http://blogmlodegorodzica.pl/?p=3216

- , 2018-04-12

psychologicoach.pl poleca


Za pomocą Poznaj Liczbę dziecko płynnie przechodzi od podstawowego rozumienia pojęcia liczby do zabaw matematycznych oraz obliczeń w zakresie 10. Konkretna wiedza w konkretnej oprawie graficznej – świat znany i przyjazny dziecku. Doskonały pretekst do zabrania walizki na spacer i odnajdywanie liczb w parku, w lesie czy w domu babci. Zestaw dedykowany 3+. Osobiście zachęcam, aby już młodsze dziecko zaopatrzyć w karty. Zabawa i nauka idą w parze. Układanie kart z dzieckiem to pretekst do samodzielności w nazywanie liczb i zabawę matematyką. Doskonała pozycja dla najmłodszych.

http://psychologicoach.pl/matematyka-to-nic-trudnego-baw-sie-i-ucz-gry-i-zabawy-wspierajace-rozwoj-umiejetnosci-matematycznych-dzieci-od-3-do-10/

- , 2018-03-14
Podziel się ze znajomymi