Wiek: 3+

Kapitan Nauka. Poznaję Litery (Książka + karty obrazkowe)

Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

-20%

Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka!

ISBN: 978-83-6588-463-3
Data wydania: luty 2018

Opis

Kapitan Nauka. Poznaję Litery” to zestaw składający się z książeczki i 35 kart obrazkowych dla małych odkrywców literek.

Dzieci naturalnie interesują się otaczającymi je napisami. Na każdym kroku pytają: „Co tu jest napisane?”, „Jaka to litera?”

Specjalnie z myślą o małych ciekawskich przygotowaliśmy zestaw składający się z książki i kart obrazkowych – idealny prezent dla przedszkolaka, który rozpoczyna przygodę z alfabetem.

Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka!

W książce znajduje się wiele ciekawych łamigłówek dla dziecka i propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do zestawu. Dziecko poznaje litery, układa swoje imię z kart, uczy się odwzorowywania i odczytywania liter, a wszystko w formie wciągającej zabawy.

Zestaw można wykorzystać na wiele sposobów: w domu, na wycieczce czy w ogrodzie. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a ciekawe zadania i barwne ilustracje to doskonały sposób na nudę!

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

blogmlodegorodzica.pl poleca

Synkowi zestaw kart przypadł do gustu. Do tej pory znał raczej literki drukowane, a na kartach są pisane. Było to nieco większym wyzwaniem. Niektórych literek jest po kilka, więc mamy możliwość układania wyrazów. Karty dają wiele sposobów na naukę poprzez zabawę. można więc dostosowywać poziom trudności do umiejętności dziecka, oraz zmieniać formuły zabawy, gdy dziecko zaczyna się nudzić.
http://blogmlodegorodzica.pl/?p=3216

- , 2018-04-12
Podziel się ze znajomymi