Wiek: 6-9 lat

Koncentracja. 100 zabaw z detektywem Motywem 6-9 lat  (Książka + 48 zmywalnych, dwustronnych kart + flamaster)

Koncentracja. 100 zabaw z detektywem Motywem 6-9 lat (Książka + 48 zmywalnych, dwustronnych kart + flamaster)

Wciągająca rozrywka dla całej rodziny!

ISBN: 978-83-7788-657-1
Data wydania: maj 2016

OpisSeria "100 zabaw" otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.


Koncentracja 100 zabaw z detektywem Motywem to wyjątkowy zestaw dla dzieci w wieku 6-9 lat. Składa się z książki dla opiekunów oraz 48 dwustronnych, zmywalnych kart z zadaniami dla dzieci. W książce autorstwa doświadczonej psycholożki opiekunowie i rodzice znajdą przydatne informacje i wskazówki, jak wspierać rozwój koncentracji uwagi u dzieci w wieku wczesnoszkolnym.


Gra na gitarze, praca domowa, zielnik na przyrodę, sprzątnąć pokój, spacer z psem, akrobatyka, sprawdzian… Twoje dziecko ma sporo na głowie! Tyle zajęć nie służy koncentracji. Kapitan Nauka może pomóc!

Detektyw Motyw ma przed sobą wiele trudnych zagadek do rozwiązania. Pomóż mu znaleźć wyjście z labiryntu, rozszyfrować sekretną wiadomość, rozwiązać sudoku i odkryć brakujące elementy w zestawach znaków!

Różnorodne zadania na ścieralnych kartach zostały dostosowane do zdolności percepcyjnych uczniów w wieku 6-9 lat. Dzięki nim dzieci rozwijają zdolność koncentracji uwagi, ćwiczą precyzję i spostrzegawczość. Zestaw 100 zabaw z detektywem Motywem wspiera rozwój grafomotoryczny i przygotowuje do nauki pisania, a dzięki dołączonemu, suchościeralnemu flamastrowi można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią kolorowe ilustracje.

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.


Zobacz recenzję!

Kapitan Nauka. Koncentracja. 100 zabaw z detektywem Motywem 6-9 lat

Zobacz recenzję: Koncentracja 100 zabaw


Seria "100 zabaw" otrzymała wyróżnienie w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.Patroni

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

bardzo dobrze przygotowany pakiet

Jestem nauczycielka w klasach 1-3 i ten pakiet bardzo dobrze sprawdza się podczas ćwiczeń z dziećmi, zwłaszcza grafomotorycznych. Często na zajęciach rozdaję karty dzieciom, które szybciej rozwiązały dane zadanie, żeby się nie nudziły!

- , 2018-11-09

ćwiczenie pisania i spostrzegawczości

Te karty są bardzo dobrym sposobem na ćwiczenie spostrzegawczości i grafomotoryki u uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. Pomagają ćwiczyć także logiczne myślenie. Doskonale sprawdza się na zajęciach na świetlicy z dziećmi, które nie do końca radzą sobie z pisaniem.

- , 2018-11-07

Dla małych detektywów

Moja córka po fascynacji sherlockiem wypatrzyła tę pozycję w Empiku i nie chciała bez niej wyjść! Musiałam kupic. Jestesmy bardzo zadowolone!

- , 2018-11-06

Coś dla uczniów

Mój mały pierwszoklasista uwielbia te karty! Polecam dla starszych i młodszych uczniów.

- , 2018-11-06

100 zabaw z...

Zapraszam na recenzję: http://mamao.pl/100-zabaw-z/

- , 2017-08-31

Inne formy wydania

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi