Kapitan Nauka wyróżniony w konkursie Zabawka Roku 2018

Z przyjemnością informujemy, że seria Puzzli (Układam i opowiadam + Puzzle obserwacyjne) Kapitana Nauki otrzymała wyróżnienie w kategorii "Puzzle i układanki" na Gali Zabawka roku 2018! 

Zabawka Roku
to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, który pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, wspomagające rozwój ich dzieci.

Dwa razy w roku Jury Konkursu wybiera najbardziej wartościowe zabawki sezonu. Zabawki są testowane i oceniane pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Nagrodzone puzzle Kapitana Nauki to doskonała propozycja na nudę w długie jesienno-zimowe wieczory!

kapitan nauka - zabawka roku 2018

Puzzle obserwacyjne dla dzieci od 4 lat to skuteczny sposób na rozbudzanie wyobraźni i  wrażliwości estetycznej. Ramka z elementami do wyszukania na ilustracji doskonale trenuje spostrzegawczość dziecka. Dopasowywanie elementów ćwiczy małą motorykę i sprawność palców. 

Puzzle układam i opowiadam to 24-elementowe układanki dla trzylatków. Pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną i kształtować umiejętność wypowiadania się o ilustracjach podczas układania.

Puzzle Kapitana Nauki wykonano w całości w Polsce. Do współpracy zaproszono najlepszych polskich ilustratorów, między innymi: Macieja Szymanowicza, Roberta Romanowicza, Lidię Szwabowską, Gabrielę Bieniek-Zarebę.

kapitan nauka - zabawka roku

Wszystkie nagrodzone zabawki można zobaczyć tutaj: zabawkaroku.pl/edycje/2018-2/#nagrodzone

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć