Kapitan Nauka na Pikniku Wcześniaka

W piękną, słoneczną, wczesnojesienną niedzielę, 16. września, mieliśmy przyjemność i zaszczyt wziąć udział w szóstym już Pikniku Wcześniaka, organizowanym przez Valkea for Kids oraz Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ulicy Karowej.

Imprezie przyświecał niezwykle ważny cel - pogłębienie wiedzy na temat przedwczesnych narodzin, a także profilaktyka wcześniactwa. Szpital, Valkea for Kids oraz Koalicja dla Wcześniaka działają na rzecz poprawy kompleksowej opieki nad wcześniakami – opieki nie tylko w oddziałach Intensywnej Terapii i Patologii noworodka, ale też opieki poszpitalnej.

Kapitan Nauka odpowiedział na zaproszenie z uwagi na nasze głębokie poczucie misji wspierania rozwoju wszystkich dzieci – nawet tych najmłodszych i najsłabszych! Było nam bardzo miło przekazać liczne nagrody konkursowe dla małych uczestników i spotkać się z nimi i ich opiekunami na naszym stoisku wystawienniczym.


Działo się naprawdę dużo! Mali zawodnicy dzielnie radzili sobie z arcytrudnymi zagadkami i wygrywali wspaniałe nagrody – m. in. gry z serii Loteryjka i Super QuizyW kapitanowym kąciku zabaw kolorowaliśmy obrazki, przyklejaliśmy nalepki, wspólnie rozgrywaliśmy partyjki loteryjek i rozwiązywaliśmy zagadki. Całe popołudnie upłynęło pod znakiem świetnej zabawy!

I gdyby dziecięca radość mogła być odnawialnym źródłem energii, to Warszawa po pikniku nie musiałaby martwić się o zasilanie przynajmniej do wiosny! 

Więcej o Pikniku Wcześniaka:

https://valkea.com/vi-piknik-wczesniaka-na-karowej

https://www.facebook.com/ValkeaMedia/posts/1892053854174402?__tn__=-R

Kapitan Nauka piknik

Kapitan Nauka dla wcześniaka

Kapitan Nauka - rysunek

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć