Wiek: 3-6 lat

Kapitan Nauka. Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat)
Produkt chwilowo niedostępny

Kapitan Nauka. Bazgraki wśród zwierząt (3-6 lat) - książka + suchościeralny mazak

Bazgraj i baw się z Bazgrakami wśród zwierząt!

ISBN: 978-83-6605-313-7
Ilustrator: Pola Augustynowicz

Opis

Bazgraki wśród zwierząt to fascynująca książeczka dla przedszkolaków już od 3 lat. Urozmaicone ćwiczenia i łamigłówki rozwijają koncentrację i spostrzegawczość, orientację w przestrzeni i pamięć wzrokową, a także przygotowują do nauki pisania.

Zabawne ilustracje Poli Augustynowicz zabiorą dzieci do fascynującej krainy, w której mali odkrywcy poznają różne gatunki zwierząt i ich środowisko, pomogą hipopotamowi znaleźć drogę do wodopoju, połączą żółwie w pary i narysują biedronce brakujące kropki.

Dołączony do zestawu suchościeralny flamaster GRATIS pozwala zmazywać i poprawiać odpowiedzi bez końca, a wygodny, większy format (21x21 cm) sprawi, że z rozwiązywaniem zadań nie będą miały problemu już trzylatki.

Piszę i zmazuję!

Bazgraj i baw się z Bazgrakami wśród zwierząt!

W serii:

Bazgraki w przedszkolu (3-6 lat)
Bazgraki w podróży (3-6 lat)
Bazgraki w kosmosie (3-6 lat)

 

Patroni

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bazgraki to najlepsi przyjaciele każdego przedszkolaka.

Bazgraki to świetny pomysł na książeczkę, której data wykorzystania jest nieskończona. Dzięki suchościeralnym stronom dziecko może ćwiczyć swoje umiejętności tyle razy ile tylko ma ochotę. Bardzo ciekawie przemyślane zadania i ładna oprawa graficzna zachęca dziecko do twórczych zadań.

- , 2018-11-15

BAZGRAMY i MY

Cała seria to "Bazgraki" to świetna propozycja dla przedszkolaków, które są ciekawe świata, uczą się, ale popełniają błędy. Dzięki suchościeralnemu pisakowi ta nauka jest znacznie przyjemniejsza. Dziecko wie, że może poprawić swój błąd, postarać się zrobić coś lepiej. Ma motywacje i sukcesywnie dąży do celu.
Myślę, że cały zestaw sprawdziłby się również w grupie przedszkolnej jako alternatywa do zeszytu ćwiczeń.

- , 2018-11-14

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi