Wiek: 2-3 lata

Kapitan Nauka. Puzzle Układam i opowiadam. Pojazdy 2-3 lata (10 elementów)
Produkt chwilowo niedostępny

Kapitan Nauka. Puzzle Układam i opowiadam. Pojazdy 2-3 lata (10 elementów)

ISBN: 978-83-7788-729-5
Data wydania: maj 2016

Opis

3, 2, 1..., wystartowała rakieta, na autostradzie mija nas wyścigówka, polną drogą przejeżdża traktor, a w oddali powoli płynie statek. Kto i co szybciej dotrze do celu?

Poznajcie środki transportu, które poruszają się po wodzie, w powietrzu, kosmosie i na lądzie, porównajcie, które z nich są większe, a które szybsze, i naśladujcie wydawane przez nie odgłosy.


Pojazdy to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów. Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna szczegółów, autorska grafika Jakuba Haremzy zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o przygodach różnorodnych pojazdów oraz prostej i przyjemnej nauki określania ich wielkości i prędkości.

Liczba elementów: 10
Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Puzzle. Układam i opowiadam Pojazdy zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

W serii także:
Puzzle Układam i opowiadam Pory roku 
Puzzle Układam i opowiadam Łódeczki

Puzzle układam i opowiadam. Sąsiedzi
Puzzle układam i opowiadam. Spadochroniarze
Puzzle Układam i opowiadam. Strażacy

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Puzzle Pojazdy

Puzzle, które wznieciły miłość do takiej zabawy . Mała ilość elementów oraz odpowiednia wielkość poszczególnych puzzli wpływa na dziecko zachęcająco i rozbudza ciekawość. Po każdym kolejnym ułożeniu obrazka powstawała zupełnie inna opowieść. Polecam!

- , 2018-11-15

Inne formy wydania

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi