Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

  • -20%
-20%

Bazgraki bawią się i uczą. Pakiet

Wiek: 3-6 lat

Umiejętności:

Bazgraki bawią się i uczą. Pakiet

Wyrusz z Bazgrakami na podbój świata liczb, liter i kosmosu!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
66,57 zł
53,26 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 48,93 zł

Bazgraki poznają litery, liczby oraz kosmos

Pakiet Bazgraki bawią się i uczą (3–6 lat) zawiera kolorowankę, książkę i karty suchościeralne z pomysłowymi zabawami dla przedszkolaków. Obrazkowe łamigłówki z sympatycznymi Bazgrakami wprowadzają dzieci w świat liter, liczb oraz kosmosu, a przy okazji rozwijają umiejętność rozpoznawania symboli graficznych, tworzenia sekwencji i kodów, a także ćwiczą spostrzegawczość i wyobraźnię oraz poszerzają wiedzę o otaczającym świecie.

Zmywalne karty i zabawa bez końca

Atrakcyjna suchościeralna forma pozwala pisać i zmazywać bez końca, dzięki temu zabawa się nie nudzi. Dzięki kolorowance dzieci mogą również zaangażować się w ulubioną zabawę doskonalącą koordynację oko-ręka oraz sprawność dłoni.

Bazgraki; Kapitan Nauka; Bazgraki Pakiet; Bazgraki bawią się i uczą; książeczki aktywizujące; książeczki dla przedszkolaków

Dokąd leci Bazgrak?
Ile kropek ma biedronka?
Która litera ma kształt syczącego węża?

Zadania graficzne i zagadki dla przedszkolaków

Wraz z sympatycznymi Bazgrakami przedszkolaki rozwiązują różnorodne zagadki, m.in. zapisują głoski, odczytują literowe szyfry, budują wieżę z sylabowych klocków, układają domino, zamieniają cyfry w różne przedmioty oraz łamią kod, by dostać się do środka statku kosmicznego. W ten sposób przygotowują się do nauki czytania, pisania oraz liczenia. Ciekawe polecenia opracowane przez Monikę Sobkowiak, nauczycielkę i neurologopedę, oraz Annę Zych, pedagog i terapeutkę pedagogiczną, zachęcają do nauki i zabawy.

Kolorowe ilustracje Poli Augustynowicz i Katarzyny Urbaniak wprowadzają przedszkolaki w świat zabaw, które przygotowują do edukacji wczesnoszkolnej.

W skład pakietu wchodzą:

  • kolorowanka-harmonijka „Bazgraki w kosmosie”
  • książeczka ze zmywalnymi stronami: „Bazgraki i alfabet”
  • karty suchościeralne „Bazgraki i liczby”
  • flamaster suchościeralny

Autorki:

Monika Sobkowiak – nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Nieustannie poszukuje kreatywnych rozwiązań edukacyjnych i sposobów na rozwijanie twórczego myślenia u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Prowadzi blog Pani Monia, inspirujący nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacji.

Anna Zych – pedagog specjalny, terapeutka pedagogiczna z ponad 20-letnim stażem, pracowniczka poradni psychologiczno-pedagogicznej, doradca metodyczny, wykładowczyni na kursach kwalifikacyjnych terapii pedagogicznej.

Pola Augustynowicz – ilustratorka i graficzka, obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Studiowała na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, a także dziennikarstwo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Projektuje książki, tekstylia, opakowania, współpracuje z magazynami. Laureatka  licznych konkursów graficznych i biennale.

Katarzyna Urbaniak – zajmuje się grafiką i ilustrowaniem publikacji dla dzieci. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.

W serii:

  • ISBN: 978-83-67816-12-0
  • Data wydania: czerwiec 2023
  • Zawartość: książeczka-harmonijka, książka + 15 kart suchościeralnych, flamaster suchościeralny
  • Autor: Monika Sobkowiak, Anna Zych
  • Ilustrator: Pola Augustynowicz, Katarzyna Urbaniak
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...