• -30%
-30%

Czytam po angielsku. The Wonderful Wizard of Oz/Czarnoksiężnik z krainy Oz

Czytam po angielsku. The Wonderful Wizard of Oz/Czarnoksiężnik z krainy Oz

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
23,71 zł
16,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,92 zł


Jeśli szukasz sposobu na przekonanie twojego dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem. Książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką.Wyjątkowe, wciągające opowiadania wprowadzą małego czytelnika w świat języka angielskiego, a towarzyszące lekturze emocje sprawią, że przyswojone słówka i zwroty zapamięta na długo. Śledząc wciągające przygody bohaterów książki, dziecko nawet nie zauważy tego, że się uczy.

Seria została przygotowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb małego czytelnika, tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są  barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania. Słownictwo i gramatyka zostały uproszczone i specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Polskie tłumaczenia słówek umieszczone obok tekstu angielskiego ułatwiają jego zrozumienie. Książka zawiera dodatkowe ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu słówek, oraz grę memory do samodzielnego wycięcia. Książce towarzyszą nagrania mp3 w wykonaniu native speakerów, dzięki czemu dziecko przyswajać będzie poprawną wymowę.  

Czarnoksiężnik z krainy Oz to adaptacja na podstawie powieści dla dzieci autorstwa L. Franka Bauma. Opowiada historię Dorotki, która mieszka na prerii wraz z ciocią, wujkiem i pieskiem Toto. Kiedy pewnego dnia ich domek porywa tornado i przenosi ją do nieznanej, magicznej krainy, Dorotka będzie musiała odbyć pełną niezwykłych przygód wyprawę, aby wrócić do domu. Pomogą jej poznani po drodze przyjaciele.
Czytam po angielsku. Czarnoksiężnik z krainy Oz

The Wonderful Wizard of Oz to:
- przygodowa opowieść
- tekst dla początkujących czytelników
- tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie
- ćwiczenia utrwalające materiał
- nagrania mp3 z wymową native speakerów
- tekst przetłumaczony na język polski
- gra memory do samodzielnego wycięcia

W serii:

  • ISBN: 978-83-66053-68-7
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 48
  • Zawartość: Książka , Mp3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...