• -50%
-50%

Czytam po angielsku. The Wonderful Wizard of Oz/Czarnoksiężnik z krainy Oz

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
19,04 zł
9,52 zł


Jeśli szukasz sposobu na przekonanie twojego dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem. Książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką.Wyjątkowe, wciągające opowiadania wprowadzą małego czytelnika w świat języka angielskiego, a towarzyszące lekturze emocje sprawią, że przyswojone słówka i zwroty zapamięta na długo. Śledząc wciągające przygody bohaterów książki, dziecko nawet nie zauważy tego, że się uczy.

Seria została przygotowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb małego czytelnika, tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są  barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania. Słownictwo i gramatyka zostały uproszczone i specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Polskie tłumaczenia słówek umieszczone obok tekstu angielskiego ułatwiają jego zrozumienie. Książka zawiera dodatkowe ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu słówek, oraz grę memory do samodzielnego wycięcia. Książce towarzyszą nagrania mp3 w wykonaniu native speakerów, dzięki czemu dziecko przyswajać będzie poprawną wymowę.  

Czarnoksiężnik z krainy Oz to adaptacja na podstawie powieści dla dzieci autorstwa L. Franka Bauma. Opowiada historię Dorotki, która mieszka na prerii wraz z ciocią, wujkiem i pieskiem Toto. Kiedy pewnego dnia ich domek porywa tornado i przenosi ją do nieznanej, magicznej krainy, Dorotka będzie musiała odbyć pełną niezwykłych przygód wyprawę, aby wrócić do domu. Pomogą jej poznani po drodze przyjaciele.
Czytam po angielsku. Czarnoksiężnik z krainy Oz

The Wonderful Wizard of Oz to:
- przygodowa opowieść
- tekst dla początkujących czytelników
- tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie
- ćwiczenia utrwalające materiał
- nagrania mp3 z wymową native speakerów
- tekst przetłumaczony na język polski
- gra memory do samodzielnego wycięcia

W serii:

  • ISBN: 978-83-66053-68-7
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 48
  • Zawartość: Książka , Mp3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć