• -30%
-30%

Czytam po angielsku. The Wild Wood/O czym szumią wierzby

Czytam po angielsku. The Wild Wood/O czym szumią wierzby

Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!


Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
23,71 zł
16,60 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,92 zł

Jeśli szukasz sposobu na przekonanie twojego dziecka, że nauka angielskiego może być wielką frajdą, to seria Czytam po angielsku będzie idealnym rozwiązaniem. Książeczki z serii to nie tylko wciągająca lektura, ale także wyjątkowy materiał edukacyjny, który pomoże dziecku oswoić się z językiem angielskim, ułatwi przyswajanie go w naturalny sposób i zwiększy motywację do dalszej nauki. To przyjemność czytania połączona z nauką.


Wyjątkowe, wciągające opowiadania wprowadzą małego czytelnika w świat języka angielskiego, a towarzyszące lekturze emocje sprawią, że przyswojone słówka i zwroty zapamięta na długo. Śledząc wciągające przygody bohaterów książki, dziecko nawet nie zauważy tego, że się uczy.

Seria została przygotowana z uwzględnieniem wszystkich potrzeb małego czytelnika, tak aby skutecznie rozwijać umiejętność czytania w języku angielskim. Do wyboru są barwne opowieści na 4 poziomach zaawansowania. Słownictwo i gramatyka zostały uproszczone i specjalnie dopasowane do potrzeb dzieci. Polskie tłumaczenia słówek umieszczone obok tekstu angielskiego ułatwiają jego zrozumienie. Książka zawiera dodatkowe ćwiczenia, które pomogą w zapamiętaniu słówek, oraz grę memory do samodzielnego wycięcia. Książce towarzyszą nagrania mp3 w wykonaniu native speakerów, dzięki czemu dziecko przyswajać będzie poprawną wymowę.

Czytam po angielsku. The Wild Wood/O czym szumią wierzby

The Wild Wood/O czym szumią wierzby to adaptacja klasyki literatury na podstawie fragmentu książki dla dzieci autorstwa Kennetha Grahame’a. Kret i Szczur mieszkają razem w domku nad rzeką. Kiedy zbliża się jesień, Szczur często przysypia w swoim fotelu, a Kret bardzo się nudzi. Kiedy po raz kolejny bezskutecznie prosi Szczura o wspólną wyprawę do Puszczy, Kret postanawia wybrać się tam sam. Co go tam spotka…?

The Wild Wood/O czym szumią wierzby to:

- adaptacja klasyki dla dzieci
- tekst dla początkujących czytelników
- tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie

- ćwiczenia utrwalające materiał
- nagrania mp3 z wymową native speakerów
- tekst przetłumaczony na język polski

- gra memory do samodzielnego wycięcia

W serii:

  • ISBN: 978-83-66053-67-0
  • Data wydania: wrzesień 2019
  • Stron: 48
  • Zawartość: Książka , Mp3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...