• -20%
-20%
Wiek: 4-6 lat

Umiejętności:

Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe

Trening językowy dla przedszkolaków!

  • ISBN: 978-83-66610-35-4
  • Data wydania: październik 2020
  • Ilustrator: Filip Depa
21,81 zł
17,45 zł

Angielski 4-6 lat. Zagadki obrazkowe to książeczka do nauki języka dla przedszkolaków. Atrakcyjna forma zagadek obrazkowych pozwala dzieciom przyswajać nowe słówka i zwroty podczas zabawy. Po takim treningu z łatwością zrozumieją angielskie wierszyki, rymowanki i piosenki. Rozwiązywanie zagadek pozytywnie wpłynie na rozwój wiedzy o świecie, ćwiczenie spostrzegawczości, pamięci oraz umiejętności komunikacyjnych. Jeśli szukacie inspirującego sposobu na wspólne spędzenie czasu wolnego z dziećmi w domu czy w podróży, to zagadki obrazkowe sprawdzą się idealnie!

gra_edukacyjna_zagadki_obrazkowe_4_6_lat

Zróżnicowany poziom angielskich zagadek pozwala poszerzać językową wiedzę dzieci, ćwiczyć i utrwalać poznane dotychczas słowa. W książeczce kryje się blisko 100 zabaw: rozwiązywanie labiryntów, łączenie wyrazów z rysunkiem, wskazywanie położenia obiektu to tylko niektóre z wesołych poleceń, które czekają na najmłodszych. Na każdej stronie znajdują się 2 zagadki, a na odwrocie odpowiedzi z tłumaczeniem rozwiązania. Wszystkie polecenia są zapisane w języku angielskim i polskim. Kolorowe ilustracje zagadek Filipa Depy oraz urozmaicone zadania nie pozwolą dzieciom się nudzić!

Zagadki obrazkowe zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższej jakości materiałów, w trosce o bezpieczeństwo dzieci.

*gra jest drugim wydaniem Angielski. Zagadki obrazkowe 4-6 lat.

W serii również:

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć