Wiek: 1+

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Na spacerze 1+ (książka obrazkowa)

Ilustrowany przewodnik po najbliższym otoczeniu dziecka

ISBN: 978-83-6588-494-7
Data wydania: lipiec 2018
Stron: 24
Ilustrator: Katarzyna Urbaniak

Opis

100 pierwszych słówek. Na spacerze to obrazkowy przewodnik dla każdego ciekawego świata malucha już od 1 roku życia.

Książeczka uczy słownictwa związanego z najbliższym otoczeniem. Spacerując po parku, łące czy nad morzem, dziecko poznaje kolejne obiekty, zapamiętuje je i porządkuje swoją wiedzę o świecie. Wracajcie do książeczki, żeby wspominać spacery z dzieckiem i powtarzać nowo poznane słowa.

Kolorowe rozkładówki prezentują miejsca, które można odwiedzić podczas spaceru: plac zabaw, zoo, czy pobliski park. Każdy maluch znajdzie tam coś ze swojej okolicy.

Oryginalne i różnorodne ilustracje to doskonały pretekst do rozmowy z maluchem, ćwiczenia spostrzegawczości i wspólnej zabawy w odnajdywanie i w odnajdywanie i wskazywanie obiektów w swojej okolicy.

Kapitan Nauka. 100 pierwszych słówek. Na spacerze 1+  (książka obrazkowa)

Realistyczne rysunki umożliwiają rozpoznawanie elementów z otoczenia dziecka, a w przyszłości ułatwią naukę czytania.

  • Poręczny przyjazny format pasuje nawet do małej rączki dziecka, a trwała tektura pozwoli cieszyć się książeczką przez długi czas.
  • Czytelna czcionka i wyraźne podpisy zwierząt zainteresują maluchy, a starszym dzieciom pozwolą na pierwsze próby czytania.

Gdzie w mieście znajduje się plan zabaw? Dokąd idzie jeż? Czy na łące spotkamy kreta i ślimaka? Odpowiedzi szukaj w książeczce.

Patroni

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Posiadam całą serię tych książeczek! Polecam!

Posiadam całą serię tych książeczek. Są super. Obrazki przyciągają uwagę. Moje dzieciaczki uwielbiają te książeczki właśnie za kolorowe obrazki. A ja doceniam je za twarde tekturowe strony, które się nie niszczą oraz za pomysłowość na przedstawienie prostych codziennych przedmiotów. Dzieci są bardzo ciekawi świata, więc takie książeczki pomogą im w poznaniu najbliższego otoczenia.

- , 2018-09-20

Inne formy wydania

Podziel się ze znajomymi