Uczeń (od 6 lat)

Gry i zestawy edukacyjne

Gry i zestawy edukacyjne

Gry edukacyjne to twórcza rozrywka dla całej rodziny, doskonaląca spostrzegawczość, koncentrację, refleks i pamięć, a także umiejętność współdziałania.

Różne warianty gry są oparte na uwielbianych przez dzieci aktywnościach i zabawach. Trwała jakość wykonania oraz fantastyczne ilustracje utalentowanych polskich artystów to gwarancja wielu emocjonujących rozgrywek.

SuperQuiz

SuperQuiz

Seria „SuperQuiz” to książeczki popularnonaukowe, które rozwijają pasje i zainteresowania dzieci w wieku 7-12 lat.

Każdy tematyczny zestaw składa się z 55 kart (spiętych miękką spiralą), na których znajdują się liczne ciekawostki oraz ponad 160 zaskakujących pytań quizowych z odpowiedziami.

Ortografia

Ortografia

Edukacyjne zestawy i pakiety uczące prawidłowej pisowni języka polskiego oraz zasad ortografii stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobywanej w klasach 1-3 szkoły podstawowej.

100 dwustronnych kart obrazkowych pomaga opanować 100 problematycznych słówek, a 10 kart specjalnych w przystępny sposób objaśnia zasady polskiej ortografii.

 

Zagadki i łamigłówki

Zagadki i łamigłówki

Zagadki i łamigłówki obrazkowe to wciągające zadania dla uczniów, przydatne w pierwszych latach nauki w szkole podstawowej. 

W każdym zestawie znajdują się wciągające, podchwytliwe zagadki, zabawy logiczne i łamigłówki, które ćwiczą spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantują twórczą zabawę.

Kieszonkowce - quizy i gry karciane

Kieszonkowce - quizy i gry karciane

Seria „Kieszonkowce” to ilustrowane gry karciane, zagadki logiczne i quizy dla dzieci, młodzieży i dorosłych (7-107 lat).

Każdy zestaw składa się z talii 55 kart z propozycjami różnorodnych wariantów gier edukacyjnych (m.in. memory, klapek, karuzela, szachraj), rozgrywek solo lub towarzyskich pojedynków.

Książki

Książki

Książki Kapitana Nauki dopasowane są do różnych grup wiekowych, poruszają aktualne tematy, rozwijają wiele kompetencji i pozytywne wzorce zachowań.

Nauka języków

Nauka języków

Chcesz, aby Twoje dziecko pokochało naukę języków? Wybierz gry, książki i zestawy edukacyjne, które wprowadzą je w świat języków obcych przez zabawę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć