Nauka języków

category product

Seria „Angielski dla malucha” to unikalne pakiety (poradnik + karty obrazkowe) do wczesnej nauki języka angielskiego dla najmłodszych dzieci (od 2. roku życia). Idealne również dla przedszkolaków.

W każdym zestawie znajduje się 17 trwałych, dwustronnych kart z kolorowymi rysunkami i podpisami oraz powtórzonym dużym podpisem na odwrocie.

Poradnik dla opiekunów zawiera listę wszystkich angielskich słówek z wybranego zestawu, wraz tłumaczeniem i wymową, pomysły na zabawy i gry z wykorzystaniem kart. W niektórych pakietach zamieszczono również proste, ilustrowane zadania dla dzieci.

Dzięki zabawie z kartami dzieci poznają najważniejsze angielskie słówka dotyczące kolorów, przedmiotów z najbliższego otoczenia, popularnych owoców i warzyw, wiejskich i egzotycznych zwierząt, części ciała oraz zimowych ubrań i aktywności poza domem.

category product
Poziom: A0-A1

Seria prezentuje atrakcyjne książki i materiały edukacyjne przeznaczone do nauki języka angielskiego i niemieckiego w domu, w przedszkolu i w szkole.

Zestawy Angielski i niemiecki dla dzieci zawierają poradnik dla opiekunów z atrakcyjnymi ćwiczeniami i pomysłami na gry i zabawy z wykorzystaniem 104 kart obrazkowych, które stanowią integralną część książeczki, oraz płytę CD z nagraniami wszystkich słówek w wykonaniu native speakerów.

W skład pakietów „Angielski dla przedszkolaka” (3-5 lat) oraz „Angielski dla ucznia” (6-9 lat)” wchodzą bogato ilustrowane książeczki z różnorodnymi zadaniami oraz spięte wygodną śrubą karty ze 104 zagadkami obrazkowymi (z odpowiedziami).

Angielski dla dzieci. Piosenki” to bogato ilustrowana książka z płytą CD (i wersją karaoke) z popularnymi angielskimi piosenkami w wykonaniu 8-letniej Brytyjki i jej taty.

Na tropie angielskich słówek” to wyjątkowa książka obrazkowa do czytania, oglądania i nauki angielskiego. Na 12 dużych, bogato ilustrowanych rozkładówkach angielskie słówka pojawiają się na zasadzie skojarzeń, dzięki temu nauka odbywa się w sposób naturalny i intuicyjny.