Nauka języków

category product

Karty obrazkowe. Angielski dla malucha to unikalne pakiety (karty + poradnik), które służą do wczesnej nauki języka angielskiego dla najmłodszych (dzieci od 1. do 3. roku życia).

Na trwałych, usztywnionych kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Korzystanie z kart obrazkowych daje dzieciom możliwość poznania nazw popularnych owoców i warzyw, części ciała, zwierząt oraz innych podstawowych słów w języku angielskim.

Poradnik. Angielski dla malucha (28 str.), dołączony do każdego zestawu, zawiera listę wszystkich angielskich słówek z zestawu, wraz tłumaczeniem i wymową, kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz informacje o tym, jak wykorzystywać karty do wczesnej nauki języka angielskiego.

Zabawa kartami obrazkowymi z serii Angielski dla malucha to doskonały wstęp do nauki języka angielskiego w przedszkolu i szkole.

category product
Poziom: A0-A1

Angielski i niemiecki dla dzieci to wyjątkowe materiały edukacyjne dla młodszych dzieci oraz uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przeznaczone do nauki języka angielskiego i niemieckiego w domu, w przedszkolu i w szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka oraz czynności, jakie codziennie wykonuje.

Do nauki języka angielskiego polecamy:

  • Angielski i niemiecki dla dzieci - zestawy złożone z kolorowej książki, 104 kart obrazkowych oraz płyty audio CD z nagraniami
  • Angielski dla przedszkolaka (3-5 lat) oraz Angielski dla ucznia (6-9 lat) - pakiety, w których zawarte są kolorowe książeczki z  różnorodnymi zadaniami oraz 104 zagadki obrazkowe (z odpowiedziami)
  • Zagadki obrazkowe. Angielski (3-7 lat)
  • Angielski dla dzieci. Piosenki - książkę z płytą CD (i wersją karaoke) z popularnymi angielskimi piosenkami
  • Na tropie angielskich słówek - wyjątkową książkę obrazkową, która łączy picture booka ze słownikiem angielsko-polskim.

    Do nauki języka niemieckiego polecamy: